Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Gość Guardian

Logo na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guardian

Tak zauważyłem, że na forum nie ma logo KW tylko napis. Więc coś mnie natchnęło, a że mamy tu miejsce dla spraw administracyjnych, proponuje ów napis wymienić na logo zrobione na podstawie tego ze strony głównej. Umieszczam je w załączniku, tło jest transparentne. Co myślicie?

Może wydawać się niewyraźne przy brzegach, ale na tym szarym tle powinno się ładniej wkomponować.

post-0-13187858089079_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Jako tło każdego posta albo troszkę mniejsze, jako tło, po jego prawej stronie(mózg na górze + podpis).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zauważyłem, że na forum nie ma logo KW tylko napis. Więc coś mnie natchnęło, a że mamy tu miejsce dla spraw administracyjnych, proponuje ów napis wymienić na logo zrobione na podstawie tego ze strony głównej. Umieszczam je w załączniku, tło jest transparentne. Co myślicie?

Może wydawać się niewyraźne przy brzegach, ale na tym szarym tle powinno się ładniej wkomponować.

 

Fajny pomysł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako tło każdego posta albo troszkę mniejsze, jako tło, po jego prawej stronie(mózg na górze + podpis).

 

yyy.... trochę nie kapuję.... w którym miejscu posta proponujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Guardian

Koledze chodzi chyba o jeden duży mózg na tle całego posta, lub standardowe logo ze strony głównej po prawej części posta, gdzie przy krótkiej treści jest dużo wolnego miejsca - moim zdaniem primo musiałby być to bardzo transparentny mózg, a secundo może zaciemnić treść, choć warto by było to sprawdzić :) Co do loga, nie wiem, czy to, które zrobiłem nie jest za wysokie, bo przestrzeń w nagłówku nie jest raczej podatna na rozciąganie wzdłuż. Zawsze można pomniejszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

yyy.... trochę nie kapuję.... w którym miejscu posta proponujesz?

Tło posta(ale tylko na marginesie - po prawej stronie posta).

Mózg nieco jasny, żeby treść była widoczna. Przy rozdz: 1280*1024 , zaczynałby się od napisu "Zgłoś do moderatora" i stanowił tło dla prawej części tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest to potrzebne? Przecież czytając posty każdy z nas wie, jakie forum przegląda :) Za to przy piętnastu (?) postach na stronę oglądanie piętnastu kopii loga według mnie nie wyglądałoby zbyt atrakcyjnie. Ale można zawsze spróbować ;)

 

Za to logo na górze strony wyglądałoby pewnie bardzo zgrabnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy logo na górze. W każdym poście to było by trochę masło maślane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Niech będzie na górze.

Przyczepię się jednak, do wyglądu forum - ikonki oznaczające treść wiadomości(domyślnie ustawiona na "Standardowa")  - jest mało widoczna dla czytających jak i o opcji wie mało który user(bo mało widoczna znaczenia też nie ma zbyt dużego jeśli i tak nie zwraca na nią uwagi czytelnik posta rzeczonego). Ja ustawiłem sobie teraz : "Żarówka" - prawda, że nie widoczna? :-\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a może odpuśćmy sobie formę "niech będzie" i dajmy zadecydować Mariuszowi i Ani? ::) ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Untitled-2.png (22.19 KB, 200x74 - wyświetlony 8 razy.)

Podoba mi się ten mózg! To na prawdę dobry mózg!

Pozdrawiam, na zdrowie, do miłęgo. Papa

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Guardian

Cóż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh
To dobry mózg. Wyluzuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeknafali

Teraz Guardian usunął swoje konto... co się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Teraz Guardian usunął swoje konto... co się dzieje?

też nie rozumiem 

          ? ? ?

jak dla mnie niepotrzebnie usunął swoje konto

dobry rozmówca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeknafali

Może uznał nas za bezczelnych gibonów i miał nas dosyć, więc reakcja masochistyczna kazała mu usunąć swoje konto? :;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Może uznał nas za bezczelnych gibonów i miał nas dosyć, więc reakcja masochistyczna kazała mu usunąć swoje konto? :;)

Proszę po hiphop'owemu(j. który słabo znam, ale wtedy może coś zrozumiem - z dala od j. Tymkowego).

Nie musiał usuwać, mógł pozostać, jego akcja-reakcja jest dla mnie nie jasna(nie wiem co było pod zmmienną "akcja"). Gdyby akcja byłą znana, może zapobiegłbym reakcji(dla tak przypisanej wartości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeknafali

Abstrahując od żartów, to naprawdę zastanawia mnie dlaczego tak nagle odszedł, przecież nie miał powodów, chyba że się za waldim ujął.

Ps. Nie każdą akcję-reakcję opiszesz jakąś zmienną, i nie zawsze doszukuj się logiki w czyimś działaniu. Jestem w tym względzie podobny do ciebie, doszukuje się jakiegoś logicznego (rzeczywistego, dedukcyjnego) punktu odniesienia i motywu w czyimś postępowaniu. Nie zawsze to znajdziesz. "Na każdą tezę znajdzie się jakaś antyteza" Nie próbuj tego zrozumieć, co nimi kieruje, można oszaleć, raczej poznać swój logiczny punkt odniesienia na to i toleruj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Teza, antyteza ..ale potem jest synteza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeknafali

Taaa?! To pojmij nielogiczność, pojmij to działanie, jak dla mnie niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Taaa?! To pojmij nielogiczność, pojmij to działanie, jak dla mnie niemożliwe.

Właśnie!!

zsynteyzowałeś.

teza + antyteza = synteza

akcja + reakcja = pojęcie przyczyny i skutku(lub ich braku)

 

Ucieszyłbym się gdyby Guardian wrócił.index.php?action=dlattach;topic=5479.0;attach=97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie doszukaliście sie w działaniu Guardiana pewnego buntu, wyrażenia swojej opinii na temat forum, bliżej administracji, w sposób bardzo subtelny? Otóż poświęcił czas na stworzenie loga, bezinteresownie - co z tego wynikło, Pan Administrator znalazł czas, aby stwierdzić, iż pomysł jest

FAJNY

i choć pomimo jego

fajności

do tej pory nie został nawet wykorzystany do modyfikacji forum. Najwyraźniej poczuł się wsadzony w dupę, więc zrobił podobnie - pozostawiając pokrętną, aczkolwiek jak widać do odczytania, krytykę. Szkoda, że nie trafiła ona do adresata :-X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...