Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Gość Bradypodidae

[www] Nowa rzeczywistość - portal

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wygląda to zbyt profesjonalnie i poważnie... ale może nie jestem w grupie docelowej.

z rzucających się w oczy rzeczy:

1. domena - raczej nikt nie potraktuje poważnie portalu w darmowej domenie gdy wykupienie domeny .pl kosztuje 20zł w pierwszym roku i 100zł w następnych latach (to chyba jedna z najdroższych możliwych ofert)

2. artykuły są pisane jednym ciurkiem. Mama zawsze na to narzekała jak pisałem wypracowania bliżej początku podstawówki - trzeba robić akapity

 

Brak jest konkretnych odnośników do tego o czym jest mowa, szczególnie gdy coś zakrawa na bycie teorią spiskową.

Np. artykuł o rewolucji w szczepieniach nie ma żadnych przytoczeń nowego brzmienia ustawy. A nawet jak znalazłem treść planowanych zmian to okazało się, że nie mogę tam znaleźć postawionych tez (chyba, że zacznę bardzo naciągać słowa projektu). Nie przeczytałem całego projektu, szkoda mi na to czasu, ale w pierwszej połowie projektu zmian nie znalazłem nic. Może coś jest ukryte w usuwanych puntach ustawy? Nie wiem, nie szukałem.

Czuję się jakbym czytał to co ludzie mówili o ACTA zamiast rzeczywistej treści i skutków ustawy (swoja drogą ACTA nie rozumiałem jak czytałem, a ten projekt nie sprawiał mi większych trudności)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...