Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Recommended Posts

Interpol poinformował o zatrzymaniu 25 osób podejrzewanych o przynależność do grupy Anonimowych. Aresztowań dokonała lokalna policja w Argentynie, Chile, Kolumbii i Hiszpanii. Zatrzymani mają od 17 do 40 lat. Zdaniem policji planowali ataki na witryny m.in. kolumbijskiego prezydenta i Ministerstwa obrony oraz chilijskiej firmy energetyczne Endesa oraz Biblioteki Narodowej. W ramach koordynowanej przez Interpol akcji zajęto 250 sztuk różnego sprzętu elektronicznego i przeszukano 40 miejsc w 15 miastach. Aresztowania to wynik rozpoczętego w lutym śledztwa.

Wśród aresztowanych są cztery osoby zatrzymane w Hiszpanii, które oskarżono o niszczenie witryn internetowych, przeprowadzanie ataków DDoS oraz ujawnienie informacji o policjantach przydzielonych do ochrony biura premiera Hiszpanii i pałacu królewskiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdaniem policji planowali ataki na witryny m.in. kolumbijskiego prezydenta i Ministerstwa obrony oraz chilijskiej firmy energetyczne Endesa oraz Biblioteki Narodowej.

 

Planowali również lot na księżyc, wyjazd na ryby, śpiewy przy ognisku no i co z tego.

 

Ciekawy trend , facetowi ukradli radio z samochodu sprawę umorzono (brak sprawcy) a za planowanie się wsadza jutro można powiedzieć że mikroos planował napisanie kolejnego posta i pa kiciu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest tylko propaganda. Zatrzymali kilku nie związanych ze sprawą ludzi żeby pokazać społeczeństwu, że grupa jest zła i że każdego dosięgnie kara. Prawdziwi anonimowi siedzą sobie w zaciszu swojego pokoju i prędko ich nie złapią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...