Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
KopalniaWiedzy.pl

Warsztaty Centrum Promocji Informatyki

Recommended Posts

Za tydzień, we wtorek 23 stycznia, rozpoczną się warsztaty z cyklu Informatyczne wspomaganie zarządzania uczelnią, których tematem będzie Przygotowanie oraz wdrożenie projektu informatycznego na uczelni wyższej. Organizatorem warsztatów jest Centrum Promocji Informatyki.

Wykłady poprowadzą doktor Janina Mincer-Daszkiewicz oraz Dariusz Stefianiuk.

Celemwarsztatów jest przedstawienie dobrych praktyk stosowanych podczasprowadzenia projektów informatycznych. Ich uczestnicy będą moglizapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami z zakresu tematykizarządzania projektami, od zdefiniowania projektu po jego ocenę izamknięcie. Omawiane zagadnienia zostaną poparte przykładami zrealizowanych na uczelniach projektów. Można będzie zapoznać sięzarówno z tymi wzorcowymi, jak i poznać błędnie realizowane.

Prowadzącyomówią więc zakończone sukcesem wdrażanie elektronicznejimmatrykulacji, elektronicznych dyplomów czy systemu stypendialnego.

CentrumPromocji Informatyki informuje, że są jeszcze wolne miejsca nawarsztatach, a zajęcia prowadzone będą w niewielkich, maksymalnie30-osobowych grupach.

Wszyscy chętni do uczestnictwa powinni zapoznać się z informacjami organizacyjnymi i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

KopalniaWiedzy jest jednym z patronów medialnych warsztatów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By KopalniaWiedzy.pl
   Za dwa tygodnie, we wtorek 23 stycznia, rozpoczną się warsztaty z cyklu Informatyczne wspomaganie zarządzania uczelnią, których tematem będzie Przygotowanie oraz wdrożenie projektu informatycznego na uczelni wyższej. Organizatorem warsztatów jest Centrum Promocji Informatyki.
   Wykłady poprowadzą doktor Janina Mincer-Daszkiewicz oraz Dariusz Stefianiuk.
   Celem warsztatów jest przedstawienie dobrych praktyk stosowanych podczas prowadzenia projektów informatycznych. Ich uczestnicy będą mogli zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami z zakresu tematyki zarządzania projektami, od zdefiniowania projektu po jego ocenę i zamknięcie. Omawiane zagadnienia zostaną poparte przykładami z realizowanych na uczelniach projektów. Można będzie zapoznać się zarówno z tymi wzorcowymi, jak i poznać błędnie realizowane.
   Prowadzący omówią więc zakończone sukcesem wdrażanie elektronicznej immatrykulacji, elektronicznych dyplomów czy systemu stypendialnego.
   Centrum Promocji Informatyki informuje, że są jeszcze wolne miejsca na warsztatach, a zajęcia prowadzone będą w niewielkich, maksymalnie 30-osobowych grupach.
   Wszyscy chętni do uczestnictwa powinni zapoznać się z informacjami organizacyjnymi i wypełnić formularz zgłoszeniowy.
   KopalniaWiedzy jest jednym z patronów medialnych warsztatów.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...