Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
KopalniaWiedzy.pl

CES: Webaroo - wyszukiwarka offline

Recommended Posts

Jednym z niecodziennych rozwiązań, jakie zaprezentowano na targach CES 2007 jest program Webaroo służący do darmowego przeszukiwania zasobów Internetu w stanie offline.

Aplikacja umożliwia szybkie pobranie pakietu stron internetowych ściśle związanych z tematem kluczowym, jaki poda użytkownik.

Najnowsze technologie efektywnego wyszukiwania automatycznie odrzucają strony w niewielkim stopniu związane z zapytaniem oraz wygasłe tak, aby w pełni usatysfakcjonować użytkownika.

Pobrane pakiety stron internetowych trafiają do zasobów programu i są zapisywane na dysku twardym, a użytkownik ma do nich dostęp niezależnie od połączenia z Internetem.

Program Webaroo jest w pełni darmowy, nie pobiera się opłat ani za jego uruchomienie, ani za poszczególne procesy, jakie wykonuje.

Jest doskonałym rozwiązaniem dla internatów, których opłaty za użytkowanie Internetu są uzależnione od czasu połączenia online.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest webaroo

Nie mogę zainstalować webaroo bo mi wyskakuje jakiś komunikat.

Mozecie mi powiedźieć krok po kroku jak go zainstalować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By KopalniaWiedzy.pl
   TDK zaprezentował podczas targów CES 2007 płytę Blu-ray o pojemności 200 gigabajtów. To ważny krok w historii niebieskiego lasera – stwierdził Sethu Palat, dyrektor marketingu TDK.
   Na nośniku można zapisać 18 godzin wideo o wysokiej rozdzielczości. Firma nie poinformowała czy i kiedy taki krążek trafi na rynek.
   Na razie zapowiedziała, że w drugim kwartale bieżącego roku rozpocznie sprzedaż pierwszych 50-gigabajtowych płyt. Poinformowano też o trwających pracach nad dyskami mini Blu-ray o średnicy 8 centymetrów.
    
  • By KopalniaWiedzy.pl
   Specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania i zawartości 3D firma DDD Group oraz Syntax-Brillian, producent telewizorów ciekłokrystalicznych Olevia, zaprezentowały trójwymiarowy panel LCD. Goście odwiedzający targi CES 2007 mieli okazję zobaczyć, jak działa specjalnie zmodyfikowany 32-calowy telewizor Olevia 532H.
   Do zobaczenia trójwymiarowego obrazu wystarczą zwykłe, spolaryzowane okulary.
   Telewizor korzysta z materiału Xpol 3D firmy Arisawa, który pozwala na wyświetlanie tradycyjnego dwuwymiarowego oraz steroskopowego trójwymiarowego obrazu.
   Producent wyposażył Olevię 532H w specjalne technologie, które w czasie rzeczywistym zamieniają odbierany sygnał (telewizyjny lub z nośnika DVD) z 2D na 3D.
    
×
×
 • Create New...