Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
KopalniaWiedzy.pl

Mistrz zrezygnował z udziału w konkursie gier komputerowych

Recommended Posts

Ubiegłoroczny mistrz świata w rozgrywkach Pro Evolution Soccer 4 zrezygnował z obrony tytułu po tym, jak miał zmierzyć się z zawodnikiem z Izraela. Badr Hakeem, 21-latek z Arabii Saudyjskiej, powiedział: Niestety, losowanie zdecydowało, ża mam grać przeciwko zawodnikowi z Izraela. Sprzeciwiam się okupowaniu przez Izrael Palestyny. Zdecydowałem, że nie zagram przeciwko niemu. Nie mogę grać z obywatelem kraju, który okupuje świętą palestyńską ziemię.

Hakeem wygrał w ubiegłym roku Puchar Świata Sportów Elektronicznych. W tym roku zrezygnował z gry w Pro Evolution Soccer 5. Zawody, podczas których można było rywalizować także w grach Counter-Strike, Quake IV, Warcraft 3 i innych, rozgrywane były w Paryżu.

Wiem, że stracę tytuł, ale popieram naszą sprawę. Tytuł nie jest ważny. Wierzę, że podjąłem właściwą decyzję - stwierdził Haakem. Turniej w Pro Evolution Soccer 5 wygrał Francuz Bruce Grannec. Izraelczyk, przeciwko któremu nie chciał grać ubiegłoroczny mistrz, uplasował się poza pierwszą ósemką.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...