Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
qwertix

jak to jest z tym wygrywaniem?

Recommended Posts

hej, udalo wam sie kiedys cos wygrac? w loterii, zdrapce? moze w konkursie? ja pamietam we wczesnych 90 wygralem w konkursie na starym miescie zolwie ninja (figurki), bylem podjarany calkowicie:). pozniej 15 lat przerwy i wczoraj w orlenowej zdrapce czapeczke porsche :D...radosc jak u dziecka, a u was ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś z losowania na losowanie obstawiałem system 8(ósemkowy 8z80) tak za 110zł i zawsze 50 dych się zwracało aż za którymś razem nic  :D , zrezygnowany (brakło kasy) puściłem zakład 8 z 49 i jakie było moje zdziwienie kiedy oddałem kupon tak by w kolekturze gość sprawdził a tu maszyna zawyła takim głośnym nietypowym rykiem , a facet z wyłupionymi oczami powiedział że mi nie wypłaci bo wygrana wyższego rzędu płatna w oddziale  :D;) .

Sprawdził i mówi że 6 nie ma , no to idę do oddziału totolotka rozglądając się nerwowo (5-tka to co najwyżej 500zł ale ten ryk maszyny i paniczny wzrok operatora mi się udzielił) , oddaję kupon a Pani kasjerka sobie coś tam liczy taka 2cm kupka 100zł i 50zł . Podnosi ją do okienka i mówi proszę przeliczyć (pierwsze moje słowa to: czy się Pani nie pomyliła??  :) :) )  . Liczę 2870zł (to było chwilę po denominacji więc robiło wrażenie) okazało się że to była wygrana w systemie(8 na 6 z 49) czyli 3 piątki ileś tam czwórek i ileś tam trójek.

Jak już ochłonąłem tak na 3 dzień i policzyłem ile na grze wtopiłem to wyszło mi na zero Los oddał to co mu dawałem . Od tej pory już nie gram (czasem tylko kontrolnie puszczam zakład czy aby jeszcze coś nie ma ochoty oddać).

 

 

Ps. a ile się prawdopodobieństwa naliczyłem , programików napisałem , na analizowałem losowań , to już moja sprawa.  :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ile się przy tym nauczyłeś to Twoje, więc jesteś powyżej zera. A czapeczka Porsche też się fajnie prezentuje. Poszperałem w sieci, odnalazłem tę stronę poczujmoc.pl i obejrzałem nagrody. Czapeczka i zegarek wyglądają naprawdę super. O wyjeździe do Mediolanu na wyścigi nawet nie marzę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ubiegłym roku wygrałem na loterii charytatywnej (każdy los wygrywał), dofinansowanie do kursu na prawo jazdy kat.B w wysokości 200zł.Prawko mam już....lat.

Wartość mojej wygranej porównywalna z wartością czapeczki Porsche,ale kolor nie ten  :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Największa wygrana: 50 euro po zainwestowaniu 0,25 euro, turniej pokera, później różnie, ale ciągle jeszcze do przodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...