Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

roberts

Users
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About roberts

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Polecam dla odprężenia obejrzeć ten filmik:
 2. U mojej było w zeszłym roku bardzo podobnie, zaczęła w marcu brać kwas foliowy (a raczej metafolinę razem z Femibionem), w maju zaszła w ciążę. Po tradycyjnej alergii praktycznie nie było śladu.
 3. Odświeżę wątek, bo informacja jest co najmniej zaskakująca (mimo iż ma już 3 lata). Ciekaw jestem jak herbata działa na dłuższą skalę, bo wychodzi nieporównywalnie taniej niż inne środki zazwyczaj przepisywane podczas tej choroby. Zarówno hormony, jak i depilacja laserowa, to koszt grubo ponad 100 zł, w jakiej to kwocie zamknie się zapas herbaty na cały tydzień. Nawet bardzo skuteczny lek w kremie Vaniqa wychodzi w eksploatacji około 100 zł/miesiąc, więc alternatywa wydaje się interesująca. Pytanie brzmi - jak jest z faktyczną skutecznością tej metody na dłuższą metę.
 4. ktoś pewnie tak Szkoda by było jakbym to nie był ja
 5. Ale ile się przy tym nauczyłeś to Twoje, więc jesteś powyżej zera. A czapeczka Porsche też się fajnie prezentuje. Poszperałem w sieci, odnalazłem tę stronę poczujmoc.pl i obejrzałem nagrody. Czapeczka i zegarek wyglądają naprawdę super. O wyjeździe do Mediolanu na wyścigi nawet nie marzę
 6. Pozytywny news, bo jak się w zeszłym roku spaliła jedna duża fabryka na Tajwanie, to zaraz ceny podskoczyły. Powstawanie kolejnych fabryk obniży ryzyko takiego wzrostu cen.
 7. niedawno czytałem, że gdzieś w USA (Idaho chyba) zamontowali jeden tylko silnik Jennbachera pracujący na biomasę. Poza wszystkimi urządzeniami znajdującymi się na farmie, generował (oczywiście przez odpowiednią prądnicę) energię elektryczną ponad 2000 domostw. To jest postęp.
 8. Taki odwrotny regulator elektromagnetyczny... Ciekawe. Ten sam efekt można by pewnie uzyskać stosując elementy piezoelektryczne.
 9. a to nie jest tak, że całe promieniowanie Roentgena jest nazywane zarówno promieniowaniem X, jak i gamma? Trzeba by poszperać chyba w internecie, albo książkach do fizyki.
 10. napoje i deserki? Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Ale czasem chętnie dorzucam kotlety sojowe do sosu do makaronu.
 11. Jeśli do kogokolwiek mamy się porównywać, to tylko do krajów UE, które swoją gospodarkę opierają na podobnych czynnikach co my. Chiny i Indie to teraz najwięksi na świecie eksporterzy wszystkiego, więc trudno jednoznacznie porównać się do takich gospodarek. To co rząd mówi(ł), to nie manipulacja, tylko fakt przy porównaniu, które jest wiarygodne.
×
×
 • Create New...