Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

norbixx

Users
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About norbixx

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. setki tysięcy plików to ja mogę mieć na swoim komputerze z dyskiem 30 GB (wystarczy dobra tablica alokacji). Co do tej technologii, wolałbym podejść bardziej sceptycznie. Za 5 -10 lat zobaczymy co z tego będzie, a na razie to niech pracują nad ulepszaniem tej technologii:P
 2. O ile MS wcześniej nie padnie lub nie zmieni taktyki. Z tego co mi wiadomo rząd amerykański jest przychylny tej firmie, ale ten rząd się już zmienia, więc nie wiadomo. Pożyjemy zobaczymy, jak to mówią
 3. a gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem:)
 4. Wolę Celestie, po pierwsze oglądany obiekt mogę zobaczyć z każdej strony, po drugie mogę zobaczyć gdzie będzie się znajdował (ten obiekt) za 1 * 10^10 lat albo i więcej, po trzecie, nie będę musiał czekać aż mi się ściągnie obrazek, a po czwarte, najważniejsze, mogę zobaczyć to na dowolnym systemie operacyjnym, a nie tylko pod Winzgrozę.
 5. Częściowo odseparowane to nie to samo co odseparowane, a programowe firewalle nadają się do komputerów domowych, bo można je unieszkodliwić.
 6. Jak czegoś szukam to najpierw w Wiki bo reszta atrykułów necie często opiera się o nią (po co czytać dwa razy to samo).... ;D czyli wychodzi na to, że oboje używacie wikipedii:)
 7. Zgadzam się, mógł od razu pozwać o 20mln, przecież 5 mln to odszkodowanie starej generacji;)
 8. mam nadzieję, że ta technologia się wdroży. Już sobie wyobrażam te połacie pól, szkółek leśnych, których odpady trafiają do wodorowni(gdzie tworzyli by wodór), a potem do elektrowni wodorowej, jak czysto by było na ziemii:)
 9. Prawdopodobnie Microsoft instaluje tam Windowsa za darmo, Linux również jest za darmo. Niby nic wielkiego, ale jak już przyzwyczają do siebie tamten rynek, będą sprzedawać Windowsy po normalnej cenie, a użytkownicy będą musieli go kupić, bo nie znają innego Systemu Operacyjnego. Mam nadzieję, że rządy tych krajów nie dadzą się zwieść!!
 10. Jak stworzą komputery kwantowe, to będziemy oglądać gierki w jakości real:). Jest jednak jeden minus. Współczesne algorytmy szyfrowania staną się bezużyteczne.
 11. Mój komputer też chodzi bez winzłomu i co, jestem super? Zmieńcie tytuł!
 12. Mogliby się wziąć za osoby które nielegalnie pobierają bądź udostępniają programy, byłoby znacznie lepiej:D
 13. Tylko oczywiście nikt tego nie doceni, bo nie działają programy z Windows i to jest żałosne, ludzie nie lubią Windowsa, ale go używają bo jest na niego dużo programów, większość gier, a twórcy tworzą pod ten system bo ludzie nie mają odwagi próbować czegoś nowego, w większości wypadków prostszego (tak stwierdzenie "Linux jest trudny" to mit, są dystrybucje które znacznie przewyższają łatwością obsługi Windows)
×
×
 • Create New...