Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Double_G

Users
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Double_G

 1. A potem dodałeś nic nie wnoszący komentarz, których z czasem będzie coraz więcej i więcej. A wiadomo, że grosik do grosika i zbierze się 25 zettabajtów nic nie wnoszących komentarzy
 2. Dla mnie to bardziej brzmi jak potwierdzenie teorii wielu wszechświatów. Być może przepis na nowy wszechświat to właśnie zderzenie się dwóch czarnych dziur. W każdym razie teraz trzeba się zastanowić jak powstał wszechświat #1
 3. Ja nie mogę żyć bez gestów myszy. MS idzie w dobrym kierunku
 4. To ma być samochód? Przecież to jest samolot. Widzę, że jeszcze trzeba będzie trochę poczekać na prawdziwy latający samochód.
 5. mikroos - Bzdura. Niby dlaczego mieliby wklejać jakiś sztywny tekst skoro można to było zrobić w zabawny sposób?
 6. Kiedyś wymysłem/domysłem było to, że ziemia jest okrągła albo, że kręci się wokół słońca. Prawdopodobieństwo, że nie jesteśmy sami jest większe niż myślisz.
 7. Chyba sobie żartujesz. Nigdy nie dojdzie do takiej sytuacji bo ludzie czerpią dochody również z innych rzeczy. Google wkurza tylko takie osoby jak Murdoch, które myślą, że wyszukiwarka odbiera im czytelników lol.
 8. A z polski dociera 99% informacji o złodziejstwie i pijaństwie... Naśmiewasz się z amerykanów a sam jak ten idiota powielasz durne stereotypy.
 9. A NASA to akurat ma wiele wspólnego z "czarnymi projektami" Co masz na myśli pisząc "planowała"? Przecież Orion ma się dobrze i już niedługo zastąpi zwykłe wahadłowce. http://pl.wikipedia.org/wiki/Orion_%28statek_kosmiczny%29
 10. Kolejny który uważa, że na Ziemi jest za mało ludzi aby robić te dwie rzeczy (badać przestrzeń kosmiczną i Ziemię) naraz?
 11. Chyba czegoś nie rozumiesz. W okolicach 2020 roku NASA planuje wybudować na Księżycu stałą bazę więc takie przymiarki w różne dziwne misie w stylu "bombardowania" księżyca są akurat bardzo potrzebne
 12. Przeczytaj jeszcze raz to zdanie : P "Sam Harris i Mark Cohen zebrali grupę 30 dorosłych: 15 chrześcijan i 15 osób niewierzących"
×
×
 • Create New...