Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

cytryna

Users
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by cytryna

 1. Choinka jest taka łysa prawdopodobnie dlatego, żeby się nie zapaliła. Na końcach gałązek zamontowane są uchwyty na świeczkę. Kiedyś nie było elektrycznych światełek.
 2. Brawo, brawo, brawo! Gratuluję tak niezwykłej kariery. Jestem bardzo dumna z tego genialnego młodzieńca. Obyśmy ich mieli jak najwięcej.
 3. Na ewolucję mojego wyglądu największy wpływ ma mój mąż, który od 40 lat patrzy na mnie pożądliwie i z zachwytem.Z tego powodu staję się coraz piękniejsza. Jeśli ktoś odkopie moje szczątki za np. milion lat, myślę że może nie pożądliwie, ale też się zachwyci.
 4. Tysiące wypchanych zwierząt i ani jednego wypchanego człowieka? Jesteśmy przecież okropnymi zwierzętami.
 5. Zawsze się trochę denerwuję, gdy ktoś starszy stwierdza, że ma już słabą głowę, lub nie tą głowę. Mówię, że może to słabszy refleks, ale nie, wmawiają sobie, że to głowa. Nie róbmy tego, a będziemy sprawniejsi umysłowo, naprawdę. Życzę zdrowia.
 6. Ja rozumiem, że głowa pozbywa się ciała, bo np. jakiś organ nie działa poprawnie. Lub głowie zamarzyło się mieć ciało młodsze, zgrabniejsze , bardziej kolorowe, piękniej wyrzeźbione itp., ale co z twarzą? Tu mam problem.
 7. Hahaha.. .przeczytałam do końca. Pamiętam tylko, że dużo jest liczb magicznych, ale jest jakaś sprzeczność.
 8. Ależ się ucieszyliśmy tą wiadomością! Cała rodzina szaleje. Robimy zbiórkę na zakup dużych walizek i włóczki na kombinezony. Kobiety już mają formy wykrojone, druty przygotowane.Mężczyźni kompletują scyzoryki i czyszczą menażki. I wio autostradą do nieba. Coś pięknego!
×
×
 • Create New...