Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Frytek

Users
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Frytek

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Ale będzie heca jak samsung wypuści telefon z MeeGo i zdobędzie większą popularność od windows phone
 2. Dosyć spore są te "ziarenka", nie lepiej byłoby zrobić kubek z tym czymś tajemniczym ?
 3. No kurde, teraz przeczytają Twoje przemyślenia wzięte z kosmosu i zaraz porzucą swój projekt :/
 4. Że Ty nie potrzebujesz nie znaczy, że inni nie skorzystają, mi 1,5 TB już nie starcza.
 5. Co za ironia, od lat używano germanu do rozciągania krzemu, teraz okazało się, że można stworzyć wydajniejszą technologię rozciągając german za pomocą krzemu
 6. Miniaturowe urządzenie z silnikiem ze zdjęcia ? Chciałbym je zobaczyć
 7. By spełniało swoje zadanie jeszcze lepiej !!!
 8. Moim zdaniem chodzi tu najbardziej o wymiane bodźców i własne zaangażowanie. Jak czyta się małemu dziecku przed snem z wykorzystaniem słów mu nieznanych do których nie może znaleźć odniesienia to będzie miało to mizerny skutek. Natomiast przy rozmowie, najlepiej z rodzicem z powodu silnego przywiązania emocjonalnego dziecka i silnej potrzeby uzyskania aprobaty przez nie, angażuje się ono w dużym stopniu. Biorąc przy tym aktywny udział nabiera niezbędnego doświadczenia.
 9. Środowisko ma wpływ na geny, wiec jeśli ktoś pochodzi np z prostej rodziny chłopskiej której od pokoleń wmawiano, że są tępi i głupi może mieć to swoje odzwierciedlenie w genach. Moim zdaniem i w tych czasach jest czasami zbyt duże promowanie umniejszania godności drugiego człowieka. Aż sie boje podać tutaj przykład polityczny żeby temat nie zszedł na dyspute forumowiczów o preferencje polityczne, ale zaryzykuje. Moim zdaniem człowiekiem który promuje tego typu zachowania jest Jarosław Kaczyński który potrafi publicznie zbesztać nawet swoich ludzi. Nawet jak rozejrzymy się w codziennym życiu to możemy zauważyć jak niektórzy są poniżani z jakiegoś głupiego powodu i jeśli to się ciągnie w niektórych przypadkach przez całe życie to może się to przenieść genetycznie na tej osoby potomstwo.
 10. "Na domiar złego w sytuacji, gdy ktoś zalecił skupić się na pozytywach, negatywne myśli mogą działać szczególnie destrukcyjnie..." Kwintesencja. Jeżeli osoba z niską samooceną, pesymistyczna zacznie myśleć negatywnie o swoich mocnych stronach chodźby nieświadomie z powodu braku doświadczenia albo złabego zaznajomienia z zasadami afirmacji to może się dla niej skończyć dramatycznie.
×
×
 • Create New...