Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Pii

Users
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pii last won the day on September 25 2021

Pii had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Pii

 • Rank
  Fuks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sodoma już wiele lat temu została odkryta. Niestety wszystkie ewidentne dowody znalezione w ruinach wskazują na precyzyjny ostrzał artyleryjski, lub o zgrozo bombardowanie z powietrza lub orbity. Nie wolno o tym wspominać i żaden docent się nie wychyli z tym odkryciem, bo straci dotacje i zostanie obłożony sankcją czyli klątwą z środowiska naukowego. Jeszcze lepszy jest numer z górą Synaj i miejscami opisanymi w Starym Testamencie. Wszystkie są odkryte i zbadane, widziałem postument gdzie stała Arka, to wszystko stoi na pustyni do dziś dnia zwyczajnie porzucone. Jest miejsce gdzie trysnęło źródło. Można wejść do jaskini na osmalonej czarnej górze-lądowisku gdzie przycupną Mojrzesz podczas lądowania kapitana Gada. (Yahwe po hebrajsku zanczy gad.) Jedyny problem jest taki, że miejsce prawdziwej akcji jest oddalone setki kilometrów od Palestyny gdzie z jakiegoś powodu urządzono testamentowy lunapark. Obecnie ten teren ogrodzili drutem kolczastym i napisali że to poligon - ale ludzie opętani przez religie i tak tam włażą by podziwiać i robić selfie.
 2. cyjanobakteria masz już skrzywienie zawodowe od tego trolowania. Widać że jeśli komuś nie dowalisz to ciśnienie ci skacze i lekkie rozwolnienie dostajesz czy może jest to rozdwojenie jaźni? Lepiej napisz poradnik o czym napisałeś, bo sensu w tym nie ma i mam podejrzenie, że ty sam nie wiesz o czym piszesz, bo tak tylko sobie zagadujesz. A solidny poradnik możne przydać się doktorom w celu diagnozowania takich przypadków.
 3. Żydzi obliczyli lepsze rzeczy. Ile diabłów mieści się na główce od szpilki? Wiem ale nie podam wyniku. W tym przypadku podejrzewam, że zachodzi podobne zjawisko utrzymane w ogólnym trendzie. Znając wagę i objętość wirusa mamy już dwie stałe i wtedy można obliczyć wynik, czyli kwotę jaka się należy i wystawić światu rachunek / fakturę do zapłaty za pandemie...
 4. A skąd oni to wiedzą? Wirus nadal nie został wyizolowany. Oficjalnie jest powiedziane że zbadano mniej niż 20% genomu tego wirusa. Acha robili badania. Coś czytałem na temat stylu badań anglosasów. Dotychczas polegały one na tym że ochotnicy i chorzy przebywają razem w tym samym pomieszczeniu kaszlą na siebie plują i smarkają na przemian w tą samą chusteczką. Wyniki badań są znane po miesiącu. I proszę się nie śmiać bo opisałem tu oficjalną procedurę naukową.
 5. Oj cyjanobakterio. Dotychczas te niedobre wirusy były utrzymane w kolorystyce czerwono zielonej (zobacz na swoje źródło) A tu nagle takie piękne kolorki fotoszopowy wirusolog namalował. Czy to już jest ten postęp co on wziął się i nadszedł po zaprzysiężeniu kierownika budowy demokracji takiej bez widowni pośród 200 tyś flag? Czy dopiero przełom nastąpi po tym gdy wirusy staną w pełni tęczowe?
 6. Teraz już rozumiem jakie znaczenie terapeutyczne miało w dawnych czasach bicie matołów w szkołach. Okazuje się że jest to naukowa metoda mająca na celu pobudzenie do pracy leniwego mózgu.
 7. @cyjanobakteria Proszę pisać w temacie. Proszę wyjaśnić co miał pan na myśli pisząc cytuje: "Pomyślałem sobie, że to nie po dżentelmeńsku zakładać, że każdy nowy piszący w pierwszym poście o 5G i covid, szczególnie tym tak zwanym, to miłośnik filmów z żółtymi napisami." "Problemem jest to, że ludzie generalnie boją się tego czego nie rozumieją i dorabiają do tego teorie spiskowe." "Przynajmniej mam takie wrażenie, bo do głosu doszły ciemne masy, jak antyszczepionkowcy." Przecież w tych zacytowanych "obelgach" pisze pan chyba sam do siebie? To tylko trzy przykłady, ma pan więcej takich zupełnie nie w temacie wypowiedzi jak te zacytowane powyżej wypowiedzi. Co konkretnie pana wypowiedzi wnoszą do tematu wpisu? Proszę umocować pana "teorie" w temacie udarów mózgu, tak jak ja to zrobiłem. Jeśli nie potrafi pan tego uczynić to proszę te wpisy przenieść do odpowiedniego miejsca na forum bo zupełnie rozmijają się z treścią wpisu.
 8. @cyjanobakteria Obecnie jest wyraźnie widoczna tendencja do zanikanu wszelakich schorzeń, bo leczony jest tylko covid. Czemu piszesz, że 5G to są jakieś nieszkodliwe fale radiowe? 5G jest o wiele wyższym zakresem fal radiowych i nazywane jest przez fachowców mikrofalami a nie falami radiowymi. Już w latach '70 było doskonale wiadomo, że silnie promieniowanie elektromagnetyczne ma negatywny wpływ na człowieka. Jako pierwsi przekonali się o tym wojskowi. Problemem jest tylko to, że wiedza ta jest nie na rękę korporacjom czerpiącym z tych technologii ogromne zyski. Przyczyna udaru mózgu może być złożona, nie było badań dlatego nie wiemy, który czynnik środowiskowy ostatecznie wywołuje udar u osłabionych ludzi. Dziś dopisał bym kolejne dwie rzeczy; powszechny alkoholizm i depresje po covid-ową.
 9. Witam. Obawiam się że ten problem nie ma nic wspólnego z tzw covid. Należy zbadać czy wzrost zachorowań następował równocześnie z ulepszeniem sieci telefonii komórkowej 1G 2G 3G 4G 5G ... Do tego dochodzi problem nieustannego niedotlenienia mózgu spowodowanego dość mocnym smogiem w powietrzu. Fizjologia: Mózg w momencie kiedy jest niedotleniony zwiększa ciśnienie po to by więcej krwi dopłynęło do głowy. Pamiętajmy że siedząc przy komputerze przykurczamy mięśnie piersiowe klatki, które umożliwiają głębszy wdech jednocześnie rozciągamy mięśnie pleców garbiąc się. Mięśnie szyi przy wyciągniętej do przodu głowie (np smartfon komputer samochód) są przemęczone przykurczają się z wysiłku, a tym samym uciskają naczynia krwionośne, które doprowadzają krew i tlen do głowy.
×
×
 • Create New...