Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Oberon

New Users
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Oberon last won the day on October 16 2019

Oberon had the most liked content!

Community Reputation

0 Neutral

About Oberon

 • Rank
  Fuks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ostatnio toczy się (m.in. w Parlamencie Europejskim) bardyo ciekawa dyskusja na temat Internetu, siania nienawiści, podjudzania, obrzucania innaczej myślących obelgami, wyzwiskami, itd., itp., o odpowiedzialności właścicieli portali, i nad tym, jak temu przeciwdziałać. Odpowiedzialny właściciel portalu dba o to, by na jego stronach nie dochodziło do czegoś takiego, a jeśli ktoś ma krytyczne uwagi na jakiś temat, to żeby czynił to merytorycznie, a nie za pomocą wyzwisk. Przeczytaj jeszcze raz uważnie powyższe posty i oceń, ile tam jest merytorycznych ocen twórczości Olgi Tokarczuk a ile hejtu. Mylisz się gdy twierdzisz, że określenie iż czyjeś słowa są "plugawe" to ocena - to jest właśnie obelga. I uwierz, blokowanie hejtu naprawdę nie ma nic wspólnego z ograniczaniem wolności słowa.
 2. Kwestią otwartą pozostaje, czy obrzucanie kogoś błotem, po nazwisku, podpada jeszcze pod wolność słowa czy już nie? Moim zdaniem - nie.
 3. "z europejskim mędrcem TW Bolkim", "towarzysz Lis", "jej słowa o Polakach są plugawe" Hallo, czy leci z nami pilot? Czy jest tu jakiś moderator by posprzątać to szambo? @Kopalnia - zwracacie się do nas z prośbą o wsparcie finansowe. Ale jak tu wspierać portal, który zaczyna przypominać wPolityce.pl?
 4. Największy problem to wyniesienie ładunku 100 km nad powierzchnię Ziemi. O ile dobrze pamiętam, to ponad 90% masy paliwa rakietowego jest zużywane na pokonanie tego pierwszego odcinka. Potem już jakoś idzie. Winda przymocowana do Ziemi rozwiązuje ten problem definitywnie. Jak ten problem rozwiąże winda przymocowana do Księżyca? Nie bardzo rozumiem.
×
×
 • Create New...