Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Bonsai

New Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bonsai

 • Rank
  Fuks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lepiej sprawdźcie ile osób ginie na drogach, przez niską płacę (ubóstwo) przez błędy lekarskie i tym podobne. A nie na marysie jakieś pierdoły piszecie. Obecnie średnio w USA mają 130 samobójstwo dziennie i zapewniam, że gdyby ci się zabija sobie zapalili to byli by dziś żywi. Zawsze powtarzałem, powtarzam i będę powtarzał: "Od Maryśki jeszcze nikt nie umarł"
 2. Bylem w tym kraju ponad pół roku i widzialem tyle rowów oraz kanałów gdzie nie ma nigdzie na świecie (Wenecja się chowa). Jeżeli kanał przechodzi przez drogę to nie ma mostu tylko jest rura w ziemi (traktowana jako zapora). Woda w tym stoi a nie płynie więc dziwie się, że traktują to jako rzekę. Z tymi naturalnymi zaporami na rzekach masz racje, ale one po czasie niszczeją i woda płynie sobie dalej po roku dwóch czy 10 latach. Druga sprawa to ilość. Na pewno nie można było liczyć tych przeszkód w setkach tysięcy zanim czlowiek narozrabiał.
 3. @ 3 grosze musi zawsze swoje trzy grosze wcisnąć:) . co Cie interesuje, że uważam homosiów za chorych:) moje zdanie wielokrotnie zresztą potwierdzone na kolorowych marszach oraz w internecie:) yt, sadistic, kopalnia wiedzy, znz, onety i inne zapełnione chłamem portale na których jest pełno fake newsów też są źródłem informacji, pod warunkiem że czlowiek ma.swój rozum. A co do korelacji ktorą niby.udowodnili to nadal twierdzę, że mieli za.mało danych aby z taką dokładnością.stwierdzić co.jest przyczyną.czego.
 4. Niczego nie udowodnili tym eksperymentem, 500k ludzi to jest to jest mikroskala w porównaniu z tym ile i co piją ludzie na świecie. Japończyk, polak niemiec czy brytyjczyk piją bardzo dużo slodzonych napojów gazowych a żyją po 70-80 a nawet 90 lat, a afrykanin czy chinczyk pije wode z rzeki ,a średnia maja 60 lat. Zbyt wiele zmiennych jest w życiu każdego człowieka aby móc określać nawet z dokładnością do 10% co jest przyczyną utraty zdrowia oraz śmierci. W Pełni się zgadzam z tymi panami że te napoje szkodzą co do teg nie ma wątpliwości, ale nie trzeba być naukowcem by to stwierdzić:)
 5. Ja żadnym Naukowcem nie jestem, ale tak normalnie po chłopsku myśląc, skoro natura stworzyła samca i samice po to żeby mogli się pomnażać, a jak wiemy gatunek ludzki nie potrafi zapłodnić osobnika tej samej płci to spułkowanie tylko w celu rozluźnienia napięcia seksualnego z osobnikiem tej samej płci nie jest ani normalne ani pewnie zdrowe. Można mnie sprostować jeżeli ktoś ma.ochote, ale ja zdania nie zmienię. Dla mnie homo to synonim choroby, i takie osoby powinno się leczyć ,a jeżeli nie chcą to izolować ich razem z nimi podobnymi.
×
×
 • Create New...