Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

mirek19930

Users
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mirek19930

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Polskie uczelnie wyższe to muł, niszczony przez beton wykładający na nich. Beton chce jak najwięcej zasług na siebie, co spowalnia rozwój projektów uczelnianych nawet jeśli beton tylko je podpisuje swoim nazwiskiem. Kolejna sprawa uczelnie przyjmują masowo nie liczy się jakość tylko ilość składa się na to łatwe matury jak i pogłowny zysk z każdego żaka dla uczelni. Ciąg nauczania gimnazjum --> liceum --> szkoła wyższa się nie uzupełnia. W Polsce dostać patent to droga przez mękę, a patenty to zazwyczaj najwyżej punktowane pozycje w takich rankingach. Projekty uczelniane są słabo finansowane ( przykład do 12 tyś. grant rektorski na mojej uczelni), ministerialne pieniądze są ciężko dostępne. Uczelnie starają się dobijać rankingowe punkty "ucząć" studentów zagranicznych, u nas zazwyczaj Ukraińców, którzy nie pozostawiają złudzeń że są na nich dla stypendium socjalnych i przywilejów. Wymieniać tak można bez końca.
 2. Od paru miesięcy używam Chroma, jest to najlepsza przeglądarka jakiej używałem do tej pory(IE i FF). Ponadto i używam gmaila, igoogle, picassy, youtuba czasami google docs. Jeszcze telefon z Androidem i będę cały Googla
 3. Wiecie co? Jak tak czasem czytam artykuły na Kopalni, to dochodzę do wniosku, że wszystko tuczy jest rakotwórcze i źle działa na psychikę. No tylko zielona herbata spowalnia proces uzależnienia od opiatów
 4. To poklikajmy w AdWordsy z boku strony moze cos wspomozemy Googla i Kopalnie
 5. Do sziszy ładuje sie max 10 gram melasy, 1 papieros ma 1 gram czystego tytoniu. Być moze sprawcą złego jest węgielek który utrzymuje spalanie tytoniu w sziszy, gdyż czasami czuć tkz "węgiel" co jest nieprzyjemnym uczuciem.
 6. No dobra ale sziszke palił pan ochotnik przez 45 minut a papierosa 5 minut, po za tym szisze pali sie raz na 2 dni max a jesli chodzi o papierosy to jest to paczka dziennie.
 7. Czy to taka innowacja to nie wiem bo już od dawna na rynku dostępne są tabaki czekoladowe
×
×
 • Create New...