Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Jizus

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Jizus

 • Rank
  Fuks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy to nie dobór naturalny, który teraz tak usilnie zwalczam, przyczynił się do ewolucji i rozwoju intelektualnego czlekoksztaltnych?
 2. Jak by teraz przeszedł taki cyklon to by była wrzawa, że to przez auta na diesla.
 3. To mnie zawsze zastanawiało. "naukowcy" potrafią określić skład chemiczny planety oddalonej o tysiące lat świetlnych od nas, a nie potrafią określic składu i technologi wytwarzania betonu sprzed dwóch tysięcy lat(choć ostatnio ponoć coś odkryli), badanie wody z Odry to było przedsięwzięcie międzynarodowe, a i wyniki różne. Z tego co gdziekolwiek czytałem to kometa jest to ciało niebieskie pojawiające się okresowo, a tutaj nagle niespodziewany gość i to sprzed zaledwie 100 lat. Wybaczcie, ale czuję się lekko skołowany.
 4. Ciekawe jest to, że wspólnym mianownikiem problemów tego świata są ludzie, a właściwie ich nadmiar.
 5. Każde zwierzę zachowuje się inaczej w obliczu nadjeżdżającego pojazdu. Naukowcy. Zbyt wielu mamy naukowców, a zbyt mało ludzi rozumnych.
 6. Skoro gorszymi już być nie mogą to tak, mają predyspozycje, należało by nałożyć jeszcze taki obowiązek. "mężczyźni w większości przypadków są lepsi od kobiet jeżeli chodzi o technikę jazdy, ale - jak podkreślają - sama technika jazdy nie decyduje o bezpiecznej jeździe." bo mężczyzna potrzebuje od czasu do czasu większej dawki adrenaliny. Polować z dzidą nam nie wolno. Kobiety w sklepach odnajdują to co ich praprababcie robiły od zawsze i na codzień. Zbieractwo i plotkarstwo. Lepsza percepcja kolorów i budowanie więzi społecznych.
 7. Właśnie się dowiedziałem, że mam adha. 33 lata na to czekałem. Może Chrystus też miał ADHD?
×
×
 • Create New...