Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

asb

Users
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About asb

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Widzę, że pan kryptolog. To nie jest takie łatwe, matematycy ciągle pracują nad szyframi tworząc niełamalne na chwilę obecną algorytmy. To, że des'a czy coś innego już jest względnie łatwo złamać to w przypadku nowoczesnych algorytmów sprawa się komplikuje. Każdy rodzaj kodu jest inny, każdy się łamie inaczej, niektóre z nich są na obecną chwilę praktycznie w 100% pewne (no chyba, że ktoś wylosuje prawidłowy klucz przypadkiem - powodzenia). Niektóre nigdy nie zostały złamane. I prawdopodobnie pozostaną takie do ery komputerów kwantowych. A jeśli jesteś tak pewny siebie, to udowodnij, że masz rację, łamiąc coś. http://s004.wyslijto.pl/index.php?file_id=18821387615741061604
 2. W akwarium, w którym pływa węgorz, umieszczono dwie aluminiowe płyty, które działają jak elektrony. Do poprawki
 3. Możesz być wszechwiedzący, ale proszę Cię o nieużywanie takich (jakże rzeczowych) argumentów. Niewiedzę należy uświadamiać, a nie tępić. Każdy ma prawo mieć błędne pojęcie o czymś, a rzucanie epitetami powoduje odrzucenie czyichś argumentów i agresje. No i jest jednym z najżałośniejszych chwytów erystycznych.
 4. "zorganizowana grupa przestępcza, która wykorzystuje młodych ludzi" ??? ;D paranoja....
 5. Niezupełnie. Prawdopodobnie jego mózg produkuje za dużo hormonu wzrostu. GH powoduje rośnięcie, ale tylko do pewnego momentu (dopóki androgeny/estrogeny nie zrobią porządku z kośćmi). Wtedy taka osoba przestaje rosnąć, ale pozostałe efekty somatotropiny zostają zachowane - mogą prowadzić do przedwczesnej śmierci. Sam zbyt wysoki wzrost również może się przyczynić do wcześniejszej śmierci - choćby z powodu niedostatecznej wydolności serca.
×
×
 • Create New...