Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Dexterr

New Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

About Dexterr

 • Rank
  Fuks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No patrz, okazuje się że tych 4800 ekspertów nie ma pojęcia co robi bo Ty na pewno wiesz lepiej :). Pozostaje pytanie kto tu naprawdę jest głupi?
 2. Zlepek zdań zakończonych uśmieszkiem... Ech ten okropny Biden i paskudny zielony ład. Trzeba Trumpowi przywrócić władzę nad światem, on przywróci porządek i na pewno zlikwiduje paskudną Unię.
 3. @ Astro Wydaje się że twoją misją jest płodzenie masy bezsensownych komentarzy a w dodatku występuje niezrozumiałe przekonanie że masa "uśmieszków" spowoduje że wpis bedzię śmieszny? Może się ciszysz jak piszesz..? Po co to komu? Dodatkowo komentowanie pojedynczych zdań jest śmieszne ale raczej mam na mśli śmiech politowania.
 4. @thikim zaczął robić jako partyjny troll.. bo co jego wypowiedz ma do treści artykułu?
 5. Co do mocy wytwarzanej energii myślę że nie ma co się przejmować bo wymiana na elektryki potrwałaby minimum 20 lat i czasie tego okresu da się zwiększyć ilość produkowanej energii. W przypadku utylizacji problem również nie jest duży bo baterie li-ion czy Li-Po nie są toksyczne dla środowiska. Natomiast akumulator kwasowy w obecnych samochodach jest bardzo toksyczny i jego trwałość to tylko 3-5 lat a olej samochodowy który również jest bardzo toksyczny trzeba wymieniać co roku. Więc utylizacja baterii z elektrycznych samochodów będzie znacznie łatwiejsza niż obecnych klasycznych akumulatorów czy wszelakiej maści olejów samochodowych.
×
×
 • Create New...