Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

lanceortega

New Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lanceortega

 • Rank
  Fuks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja zaś zwracam uwagę, że ważny jest jeszcze skład aminokwasowy tego białka. Na przykład z kolagenu czy żelatyny pożytku pokarmowego nie ma.
 2. Nareszcie, po kilkudziesięciu latach, się dowiedziałem skąd wzięło się tak wyjątkowo ukształtowane jezioro jak Hańcza.
 3. Największe wymieranie od czasu permu przy którym to słynne sprzed 65 mln lat było tylko kapiszonemn nijak nie pozostanie bez wpływu na jakość życia naszego gatunku. To, co się dzieje jest przerażające. Jak również to, że wszelkie symulacje wskazują, że mamy 12 lat na "powrót do średniowiecznego stylu życia" (z dodatkiem elektryczności pochodzenia odnawialnego) by zatrzymać te straszne zmiany w przyrodzie.
 4. To nie do końca tak. Nowotwory straszliwie się różnią. Nawet te, które laicy biorą za takie same mają różne odmiany. W rezultacie niemal każdy przypadek nowotworu trzeba(by) leczyć czymś innym. Nie umiemy produkować aż tylu różnych leków. Szuka się czegoś wspólnego dla przynajmniej kilku odmian nowotworów a to również niełatwe zadanie.
 5. Zgadza się. Ale tak działa kapitalizm i silnie spokrewniona z nim ludzka natura: każdy chce zarobić jak najwięcej ale uniknąć odpowiedzialności. Nie znam się. Ale czytałem, że bez uprawnień root antywirus g....o może zdziałać. I oby nie była to prawda!
 6. Warai Otoko Ja także domyślam się, że może chodzić o zmiany epigenetyczne. Jednak biorąc pod uwagę ubogą wiedzę genetyczną i nieznajomość istnienia DNA przed wojną, Łysenka nie mógł też znać mechanizmu dziedziczenia cech nabytych. Niemniej jego eksperymenty (w 99% błędne) w tym akurat przypadku zdają się mieć coś do powiedzenia.
×
×
 • Create New...