Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Jakby co, byłem przeciw.

New Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Jakby co, byłem przeciw. last won the day on May 22 2023

Jakby co, byłem przeciw. had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Jakby co, byłem przeciw.

 • Rank
  Fuks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O słodka naiwności. A co jeśli służby będą nieodpowiednie? Gwarantuję, że właśnie takie w pierwszej kolejności sięgną po nową technologię w celu inwigilacji wszystkich a w szczególności opozycji, łącznie z manipulacjami i fabrykowaniem dowodów. Nie mam co do tego najmniejszych złudzeń. Daleko nie trzeba szukać.
 2. Litości, ile razy można czytać o "przełomowych", "niezwykle obiecujących", "rewolucyjnych", itp. idt. ogniwach perowskitowych. „Za pomocą prostego miernika zaobserwowano, że wydajność perowskitowego ogniwa zwiększyła się o 250%.” No to prawdziwa rewelacja, już teraz wszyscy naciągacze od perowskitów twierdzą, że ich ogniwa mają ponad 30% sprawności. Ci są lepsi 30% x 250% = 75% sprawności. Jeszcze chwila i będą generować prąd w kompletnej ciemności. Może jednak użyją czegoś lepszego niż prosty, zepsuty miernik za 2 dolary i przestaną pisać bzdury. „po 2400 godzinach …. zachowało 87% swojej sprawności” – tak, jasne, jeśli to prawda w co wątpię, to wymiana paneli na dachu co 3 miesiące a raczej co miesiąc, bo degradacja ogniw rozpoczyna się natychmiast po wyprodukowaniu, więc nim dojadą do odbiorcy i zostaną zamontowane nadają się do kosza. Nie istnieje żadne komercyjne ogniwo perowskitowe i nigdy nie będzie istnieć. Wszystkie firmy obiecujące gruszki na wierzbie zajmują się jedynie wyciąganiem pieniędzy od naiwnych inwestorów. O pewnej polskiej firmie też od kilku lat wiele się pisze i nic ponadto.
 3. Jeśli jesteś zainteresowany poczytaj na temat projektu "Azorian". Podczas podnoszenia okrętu K-129 doszło do jego przełamania i wg jednych źródeł odzyskano jedynie ok. 12 m części rufowej z 2 torpedami atomowymi. Inne źródła twierdzą, że odzyskano cały okręt z rakietami balistycznymi R-21 oraz książki kodowe. Jedyne co jest pewne, to że wykorzystano wydobycie konkrecji jako idealną przykrywkę dla tajnej operacji.
 4. W roku 1974 wydobywanie konkrecji z dna oceanu rozpoczęli amerykanie przez firmę Global Marine Development Inc. Dziwnym zbiegiem okoliczności, jedyne co wydobyto to radziecki okręt podwodny K-129 z prawdopodobnie dwiema torpedami z głowicami atomowymi. Ciekawe co teraz i komu zatonęło?
 5. Dlaczego mamy się tak ograniczać, czemu tylko rodzice i szkoła mają kontrolować dzieci? Tego typu stroje powinni nosić wszyscy i być kontrolowani przez umiłowanego przywódcę, on wie co dla nas najlepsze.
 6. Seksastronauci Eva Lovia i Johnny Sins mieli w 2015 roku uczestniczyć w projekcie Sexploracion. Czyżby udało się zebrać 3,5 mln$ i doprowadzić projekt do końca. To gdzie są nagrania?
 7. Idealny algorytm dla naszej policji, nie masz naocznych świadków, nagrania z kamery HD, danych osobowych sprawcy włącznie z numerem PESEL, to spi...aj, bo faszyści mają prawo bić kobiety. No chyba, że jak posłanka Joanna Scheuring-Wielgus powiesisz buciki na bramie kościoła w proteście przeciw pedofilii, to wtedy pełna mobilizacja. Algorytm pokaże, że w 100% można wykryć sprawcę.
×
×
 • Create New...