Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

luxorr

Users
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About luxorr

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Ilosc promieniowania wysylanego przez slonce ma odzwierciedlenie w czestotliwosci i sile zorzy polarnej, wiec dzisiaj zapowiada sie wspanialy spektakl wnoca,# http://www.gi.alaska.edu/AuroraForecast/3
 2. Wspaniale 36% jakiz to sukces moze za 5 lat dojdziemy do poziomu 40 %. A czy ktos z czytajacych doszukal sie juz moze tematu wykupywania przez korporacje technologi ktore juz 20 30 lat temu przekraczaly mozliwosci dzisiejszych produktow, Tak wiec istnieja juz baterie o wydajnosci 50 do 70 % jednak tego moga sie chyba doczekac nasze prapraprapra wnuki. Zenada jednym slowem. Jestesmy oglupiani ze wszystkich stron to tak jak bysmy mieli myslec ze pochodzimy od malpy.
 3. Wszystko wskazuje na to ze trzeba bedzie dodac BOGA to teori powstania wszechswiata.
 4. Najlepiej jest naprawic cos co juz dziala doskonale. Sukcesem bylo by wedlug mnie wpompowac wode do atmosfery marsa np., niech tam sie przeniosa i kombinuja z ukrycia.....
 5. wcale to zadna nowosc. Tesla lapal fale radiowe juz 120 lat temu. ja z synem 3 klata temu ladowalismy kondensatory z anteny wystawionej w powietrze. Gdyby ludzie tylko troszke poswiecili czasu na takie rzeczy to monopol energetyczny juz dawno przestal by istniec.
 6. Laserowy zapłon to nic nowego..... już w latach 70 wynalazł ten sposób Stanley Meyer jednak nie do benzyny lecz wodoru który wykorzystywał w silniku swojego wv przez ponad cztery lata.
 7. Było Cieplej i było zimniej jednak sapiens zazwyczaj w zgodzie z naturą przetrwał a teraz większość ma to wszystko gdzieś....
 8. Można więc zasugerować że BÓG wziął to co najlepsze z małpy nicienia i układu elektronicznego i na tej podstawie stworzył człowieka.
 9. Ludzie nie opamiętają się gdyż głód spowoduje że nas już nie będzie, A pszczoły jak to pszczoły mogą rozwinąć się z zaledwie 50 osobników tak więc one przetrwają ale my bez nich choć z przykrością stwierdzam nie przetrwamy.
 10. Wyobraźcie sobie czat generalski na polu bitwy. I wszystko w promieniu stu kilometrów zdycha od tych decybeli.
 11. ;D Produkcja paliwa i chemikalii na masową skalę z genetycznie modyfikowanych bakterii. Proszę zwrócić uwagę że samo paliwo nie zanieczyszcza atmosfery i ekosystemów tylko jego wydobycie produkcja i spalanie. Jak będzie w tym przypadku ???
 12. Przydatny artykuł. faktycznie ludzie coraz częściej kierują się w stronę ekologicznych rozwiązań, ten artykuł daje kolejne z wielu zastosowań technologii budowlanych z pominięciem cementu i innych toksycznych materiałów. Ważnym czynnikiem w tych formach jest materiał roślinny i zawartość wody reszta stanowi dodatek i kształtuje mikroklimat ściany i budynku.
 13. Mi się raczej wydaje że ryzyko zaburzeń ma swoje korzenie w społeczeństwie amerykańskim a nie w diecie a to że przebadali tyle osób pod kątem diety niczego nie dowodzi jedynie oczernia i stara się zakwestionować dobroczynny wpływ zrównoważonej diety wegetariańskiej. ???
 14. Ważną treścią tego artykułu jest ilość badanych i to gdzie zostali oni przebadani a więc mniemam że w Wielkiej Brytanii i innych krajach rozwiniętych. Tak więc nie brało się pod uwagę 3/4 ludzkości z krajów rozwijających się i muzułmańskich gdzie mięso nie jest na porządku dziennym choć występuje w diecie. A produkty vege w krajach rozwiniętych odbiegają od ideału przykładem mogą być wysoko przetworzone produkty jak chipsy czy gotowe potrawy które zawierają więcej chemii niż nie jedna kiełbaska .
×
×
 • Create New...