Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Ryszard &ska

New Users
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Ryszard &ska

 • Rank
  Fuks
 1. Szanowny Zibi - niestety znacznie zaniedbałeś zgromadzenie i analizę dostępnej wiedzy przed wyrażeniem powyższej opinii. W rzeczywistości topniejący lód na biegunie wpływa na pole magnetyczne Ziemi w takim samym stopniu jak wosk na lakierze mego samochodu wpływa na kierunek jego jazdy. Nie ten rząd wielkości energii i wzajemnych oddziaływań.
 2. "CyberLAB w Świerku skutecznie bada cyberbezpieczeństwo" zapewne obejrzeli na Netfliksie film o wirusie wyprodukowanym wiele lat temu w spółce NSA-CIA przeciwko wirówkom w irańskim ośrodku nuklearnym. Celem wirusa są sterowniki PLC firmy Siemens lub klony o wybranych numerach seryjnych. Wirus przenoszony jest przez "peny" USB. Ciekawe ile jeszcze instalacji przemysłowych ze sterownikami PLC padło lub padnie w kolejnych latach. Kosztów nikt nie zwróci bo spółka NAS-CIA posiada imunitet na wszystko.
 3. Opisane zjawisko synchronizacji zapewne przyniesie przełom w tworzeniu nowych materiałów o strukturach krystalicznych jak i w radiokomunikacji otwiera nowe "okno" dla nowych technologii. Ciekawe co przyniosą badania SETI szumu (?) kosmicznego (korelacja 3 sygnałów)? Brawo! Wspaniałe odkrycie naukowe.
×
×
 • Create New...