Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Drapak

Users
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Drapak last won the day on May 26 2020

Drapak had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About Drapak

 • Rank
  Fuks
 1. Jeżeli kiedyś będzie głośno o wybuchających głowach, będzie wtedy wiadomo z czym to łączyć. Czy mikrofalówka jest w stanie uszkodzić elektronikę? - pytanie retoryczne.
 2. A teraz jaka to miara czasu. Serio, wiem ze to blad, ale istotnie bedzie go poprawic :)
 3. Szybki i sceptyczny, scenariusz filmowy: - kilka lat później... - gdzieś na świecie wybucha epidemia... - Wiadomości TV "Virus prawdopodobnie pochodził z rosji. Musiał zostać wykradziony... - Rosja twierdzi że nic o tym nie wiedzą. Ilość próbek się zgadza. Oprócz tych zniszczonych w wypadku z 2019...
 4. Rozumiem że łańcuch pokarmowy itp... ale czy nie mogli by popracowac nad wybiciem tego ustrojstwa w ogóle?
 5. I niby nas zakopuja by "pokój ich duszy" "chwała na wieki"i inne takie. A kilka setek później przychodzą ludziki i ku chwale archeologi odkopuja i mowia patrzcie jak fajnie kiedys ich chowali. Oczywiscie ku ich chwale. ;)
 6. Jeżeli chodzi o kółka to się nie uda, ale dobry kierunek. Kiedyś były napoje w woreczkach. Brało się słomkę i wbijalo, no i pilo Niestety, transport tego oraz magazynowanie, wymagało by dodatkowego pakowania, ponieważ były podatne na uszkodzenia.
 7. Idea jak najbardziej słuszna, chyba że ktoś lubi oglądać sterty butelek w wodzie i na lądzie, to mógłby się z nią nie zgodzić. Ale żeby coś sie sprawdziło to... Musi się sprawdzić. A tak może nie być jeżeli chcąc się napić, wpierw będziemy musieli umyć tą kulkę, wodą. A jeżeli będzie ona jedynym źródłem wody? To mamy wypić brudną? Jeżeli bedziemy mogli ja umyć to jaką wodą? Czystą czy brudną? - czystą To skoro mamy opcje umyć ją czystą to zamiast nosić brudną wilgotną kulkę, lepiej było by się napić tej czystej którą byśmy myli. Super pomysł kombinować w tym kierunku ale osobiście sądzę że nie w tą stronę powinniśmy zmierzać. Butelka jest sprawdzonym sposobem a jedynie materiał z którego jest zrobiona (plastik) jest tu głównym problemem. Sądzę że prace powinny trwać nad tanim w produkcji materiałem, wytrzymalym i elastycznym, który wytrwal by w wodzie 6mc i dopiero po tym czasie zaczął by sie rozkładać. Oczywiście material bio-eco.
 8. A jak to wyglada z bakteriami zarazkami itp. Biorac to brudnymi rekoma i zjadajac/polykajac badz podane przez kogos kto sie nie umyl, wchloniemy zarazy i montezuma gotowa . Butelki powstaly po to by tego uniknac i ulatwic transport detaliczny. Jakies glebsze mysli w tym temacie? Ktokolwiek?
 9. ... dzień później po raz trzeci poczuła ból brzucha, udała się do szpitala. Na całe szczęście okazało się że to ostry kebab od turka. To usg nie maja?
 10. Ta... link do listy aplikacji badz ich spis poproszę. I z innej beczki. Niejednokrotnie koniecznosc dodania czegos takiego jak karta deb/kred powinna byc karana. W wypadku gdy google play każde ja dodac a zostaniemy okradzeni z naszych danych/pieniedzy powinni reczyc za to glowa i wlasnym portfelem. Inaczej sie sprawa ma do dobrowolnego dzielenia sie danymi. W tym jednak wypadku nie raz i nie dwa razy, bywa tak ze jest to koniecznoscia. Brzydko mowiac ruchaja nas w pomiędzy posladki. Cale szczescie sa virtualne karty ^^
 11. Naliczylem 24 regeneracje w roznych odmianach trzeba zregenerowac artykuł... tfu... zredagowac
×
×
 • Create New...