Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

h4r

Users
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

h4r last won the day on January 1

h4r had the most liked content!

Community Reputation

-2 Poor

About h4r

 • Rank
  Fuks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Coś nie bardzo palą się z wysyłaniem cywili w kosmos. Moim marzeniem jest zobaczyć naszą piękną planetę z góry, oczywiście przed śmiercią
 2. Ciekawe dlaczego nie zastosowano tej samej diagnozy do pozostałych osób tylko poddano je kwarantannie.
 3. A może Instytut by tak zachęcił przemysł farmaceutyczny do nie przytruwania ludzi w celu zwiększenia zysków ze sprzedaży swoich produktów. Nie jest to żadna teoria spiskowa tylko fakty poparte dowodami.
 4. Co cennego jest na Marsie? Na księżyc po Tryt było by krócej i łatwiej. Dla mnie Mars będzie dla nas nieosiągalny przez kolejne 500lat. Pierwsi tam polecą szaleńcy, potem amatorzy , którym lot sfinansuje NASA, a na końcu milionerzy z długim życiem. Dla mnie największym zagrożeniem jest brak możliwości pomocy i ewakuacji bo o ile na Księżycu można by postawić jakąś niewielką kapsułę to z Marsa lot wymaga potężnych ilości paliwa i nie zawsze jest blisko. Przez najbliższe 500lat na Marsa to bilet w jedną stronę i gadanie Muska o tym że chciałby tam się zestarzeć jest poronione.
 5. Ameryki nie odkryli. Sam fakt, że Ziemia dociepla odbijając promienie słoneczne już daje duże argumenty na tę hipotezę. Ciekawe jakie jeszcze ciekawostki tam odkryją, a iloma się z nami podzielą. Ja bym chętnie zobaczył zdjęcie Ziemi z okolic księżyca. Ale taka fotka bez retuszu. Tak samo jakbym dobrym sprzętem cyknął zdjęcie księżycowi, to samo chciałbym z drugiej strony.
 6. Dzięki Drapak. Mam fajną lekturę na weekend. Tryt okazuje się być bardzo cenny. $30 000 / gram
 7. A mi to wygląda na mydlenie oczu. Na księżycu zdecydowanie jest jakiś cenny minerał, po który już sięgają Chiny, USA być może się nie chwali, a już go pozyskuje, a teraz Izrael. Kto ma kasę ten będzie miał jeszcze większą kasę.
 8. Skuteczna męska antykoncepcja to wazektomia więc nie wiem czym się tu podniecać. Z tego co czytam to ten sposób jest również ingerencyjny w narządy tyle że odwracalny.
 9. autor artykułu we wstępie sugeruje że to z powodu ocieplenia klimatu, natomiast autor badań nic takiego nie mówi, stwierdza że z powodu zmian klimatycznych, ale nie mówi jakich/ równie dobrze w tych miejscach mogła wystąpić zima. co to za ideologia, czasami mam wrażenie że portale które są jakby niezależne, finansowane sa przez globalistów żeby wpajać ludziom "najprawdziwszą prawdę", w którą nie uwierzą gdy się o tym napisze w masowych źródłach informacji.
 10. Było to nieco uszczypliwe, potwierdzam, ale nie hejt więc wypraszam sobie. Jest 11-stą najpotężniejszą armią świata jako samo państwo Izrael, a biorąc pod uwagę że USA jako 1-saz największa armia świata kontrolowana przez Izrael jest jej największym sojusznikiem i najlepsze rozwiązania militarne w dziedzinie robotyki i elektroniki pochodzą właśnie z Izraela można spokojnie użyć stwierdzenia że Izrael rządzi. Nie oskarżam nikogo, ale równie wiarygodne jest stwierdzenie "izraelscy naukowcy" jak "izraelczycy" . Żadne konkrety nie padają w obu stwierdzeniach. Natomiast jak głębiej postudiujesz strukturę społeczności tej planety to może dojdziesz do prawidłowych wniosków i zaczniesz czytać artykuły ze zrozumieniem między wierszami. Oburzenie zostaw na posiedzenie w toalecie bo tutaj na nic się nie zda. Miarą wielkości dziedziny jest nakład jej finansowania. Dlatego jesteśmy (Polacy) biedakami bo sprzedajemy wszystkie nasze wynalazki zagranicznym państwom czy koncernom, a oni z tego robią rozwój i tak właśnie robi Izrael.
 11. Nie sądziłem, że Izrael zajmuje się takimi badaniami. Myślałem że skupiają się tylko na wymyślaniu, testowaniu i produkowaniu nowych narzędzi śmierci czyli broni.
 12. Jajcenty w teorii wszystko jest piękne i idealne. Ja napisałem o rzeczywistości jaka nas otacza. Jako ludzie niszczymy i eksploatujemy tą planetę na potęgę.
×
×
 • Create New...