Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

h4r

Users
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

h4r last won the day on January 1 2019

h4r had the most liked content!

Community Reputation

-2 Poor

About h4r

 • Rank
  Górnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na każdym kroku jest przypominajka o globalnym ociepleniu i złych ludziach bez maseczek. Po prostu norma.
 2. Nie ma jednego źródła. To może być równie dobrze jeden z reportaży TV. Człowiek myślący odczytuje podane mu informacje, ale sam musi zinterpretować lub zbadać tego źródło. Podam przykład.. na początku epidemii w TV i sieci pokazały się zdjęcia setek trumien rzekomo wypełnionych ofiarami covid. Wystarczyło trochę pokopać i dowiedzieć się, że owe zdjęcia mają już kilka lat i przedstawiają zupełnie coś innego. Każda informacja, która do nas dociera powinna być podawana w wątpliwość , biorąc pod uwagę że większość mediów jest w rękach prywatnych osób, które korzystają z posiadania takiego narzędzia. Natomiast skutek jest zupełnie inny, ludzie wierzą już w coś co się poda do wiadomości w "zaufanych" codziennych mediach. Są już tak oswojeni, że wszystko co się ukaże i będzie wierutną bzdurą, będzie dla nich najważniejsze. Czy rozwiałem Twoje wątpliwości ?
 3. Czyli tak sobie można przeanalizować... jeżeli Chiny i Rosja prowadzą kampanię "dezinformacyjną" w której chcą zaszkodzić wizerunkowi państw UE czyli ich nieudolności w zwalczaniu COVID, defacto pomagają tym państwom w utrzymaniu tego stanu, gdyż potwierdzają obecność pandemii. ....której tak naprawdę nie ma oczywiście jest to teza biorąc pod uwagę, że jest się człowiekiem myślącym i potrafiącym szukać informacji w niezależnych źródłach.
 4. Włochy, Hiszpania .. kraje całorocznie intensywnie nasłonecznione, ludzie z temperamentem południowym uwielbiający przebywać poza domem. Ludzie, którzy w swojej śródziemnomorskiej diecie mają najwięcej wit. D ze wszystkich krajów Europy mają niedobory witaminy D. A to ciekawe... to już chyba temat będzie gonił temat żeby kontynuować tę paranoję.
 5. wake up ppl https://id2020.org/digital-identity https://www.un.org/partnerships/news/id2020-summit-2016
 6. Teraz pojawi się fala nowych symptomów i innych "faktów" na temat wirusa bo ludziom już ten stary się znudził, bądź zaczęli go akceptować i przestał atakować. W mediach cisza , no to podkręćmy kurek żeby jeszcze trochę podoić gospodarkę.
 7. Brzmi jak bezinteresowna pomoc starszego brata w odrabianiu lekcji, ale o wymaganiach i zobowiązaniach Microsoftu to się raczej nie dowiemy? Bo nikt nie wykłada od tak sobie 1 dużej bańki zielonych bezinteresownie...
 8. Dokładnie, ale lepiej w trakcie picia alkoholu rozcieńczać wodą. Np co drinka szklankę wody. Wtedy odwodnienie nie jest tak mocne i głowa nie boli.
 9. Zostało mu jakieś 13% życia jakie się uważa za maksymalne dla cisa pospolitego. Czy to ma sens? Symbolika żadna. Robili z niego strzały? O kurcze.
 10. Zgadza się. Natomiast to co wywołuje obecną chorobę COVID-19 to SARS-CoV2 czyli z rodziny wirusów SARS, które w ok 60% przypadków mają identyczne RNA. SARS-CoV2 przecież nie wziął się od nietoperzy jak niektórzy twierdzą.
 11. Zapewne, a jeżeli nie finansowe(co w tej sytuacji nie ma znaczenia, bo państwo pieniędzy ma jak lodu) to chociażby czasowe co w tym przypadku jest bardzo ważne. Mniemam, że licytacja do której zgłosiło się MZ, odbędzie się dopiero na początku kwietnia i kupią sprzęt który nie leży na półkach, a tu za 3 tygodnie można mieć respiratorów na 200 osób.
×
×
 • Create New...