Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

h4r

Users
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

h4r last won the day on January 1 2019

h4r had the most liked content!

Community Reputation

-2 Poor

About h4r

 • Rank
  Fuks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Świetnie, tylko co dla pani Piciotto jest to negatywne zachowanie? Nieco zbyt ogólnie się rozpisała. Może chodzi jej o nie odnoszenie brudnych skarpet do kosza z praniem, a może o zbyt częste wietrzenie pomieszczeń, a może o solenie jajecznicy... hmm...
 2. No to teraz pytanie co ta SI wyliczyła przez miesiąc? Jaki obszar jej zdaniem zajmie ta epidemia? W tych czasach mega komputery mają dostęp do wszystkich czynników i zapewne przewidują globalnie wszystko. Ciekawe jak to wygląda...
 3. To samo mogą powiedzieć o nas, jak można jeść świnie czy kury? A jaja? Przecież tam jest masa zarazków. Co kraj to obyczaj. Ten nietoperz był gotowany więc pewnie bezpieczny, ale akurat co do tego filmiku czytałem że to fake. Nie oszukujmy się, oficjalne informacje nigdy nie są prawdą. W Wuhan znajduje się od 2015r. BSL-4 - laboratorium które bada takie patogeny. Może coś uciekło? A może to nie przypadek? Dziwny zbieg okoliczności na 2 tygodnie przed ich największymi imprezami masowymi.
 4. Nigdy tego na rynku nie zobaczymy. Farmacja broni się przed takimi rozwiązaniami w łatwy sposób. Pieniądze i sejf.
 5. Masz na to jakieś źródło? ( znalazłem ) Czytałem kiedyś konkordat i tam jest mowa przede wszystkim o ziemiach dla kościoła i podtrzymywanie tradycji (w tym najbardziej dokuczliwej jakim są dzwony).
 6. Tylko że ostry kapitalizm jest też w Europie z Mocarstwem Niemieckim na czele, a ludność 2 razy większa jak w USA i nie mamy nawet 10% tego co oni. Chińczycy dogonili dzięki populacji, ale USA jest w tej chwili wszędzie, a z pomocą Anglii rządzą praktycznie połową kuli ziemskiej. Dla mnie to jest arcy fenomen i nie potrafię znaleźć źródła tego sukcesu. Zaczął się przed II WŚ.
 7. Skąd tak mały naród (w stosunku do populacji planety) ma tak potężne nakłady żeby móc od tak realizować takie futurystyczne wizje.? Super sprawa. Zazdroszczę naukowcom amerykańskim, że realizują to co chcą. Pomijam też fakt ile Amerykanie wydają $ na zbrojenia, bo gdyby na Ziemi panował pokój to kasa ze zbrojeń już by nas dawno zaprowadziła do przyszłości o 200-300 lat do przodu.
 8. Wy tu pitu pitu :) a nas i tak dalej w konia robią i robić będą. Nawet sanepid, który powinien działać wyrywkowo i niespodziewanie, musi się zapowiedzieć. To o czym my tu mówimy?
 9. Coś nie bardzo palą się z wysyłaniem cywili w kosmos. Moim marzeniem jest zobaczyć naszą piękną planetę z góry, oczywiście przed śmiercią
 10. Ciekawe dlaczego nie zastosowano tej samej diagnozy do pozostałych osób tylko poddano je kwarantannie.
 11. A może Instytut by tak zachęcił przemysł farmaceutyczny do nie przytruwania ludzi w celu zwiększenia zysków ze sprzedaży swoich produktów. Nie jest to żadna teoria spiskowa tylko fakty poparte dowodami.
 12. Co cennego jest na Marsie? Na księżyc po Tryt było by krócej i łatwiej. Dla mnie Mars będzie dla nas nieosiągalny przez kolejne 500lat. Pierwsi tam polecą szaleńcy, potem amatorzy , którym lot sfinansuje NASA, a na końcu milionerzy z długim życiem. Dla mnie największym zagrożeniem jest brak możliwości pomocy i ewakuacji bo o ile na Księżycu można by postawić jakąś niewielką kapsułę to z Marsa lot wymaga potężnych ilości paliwa i nie zawsze jest blisko. Przez najbliższe 500lat na Marsa to bilet w jedną stronę i gadanie Muska o tym że chciałby tam się zestarzeć jest poronione.
 13. Ameryki nie odkryli. Sam fakt, że Ziemia dociepla odbijając promienie słoneczne już daje duże argumenty na tę hipotezę. Ciekawe jakie jeszcze ciekawostki tam odkryją, a iloma się z nami podzielą. Ja bym chętnie zobaczył zdjęcie Ziemi z okolic księżyca. Ale taka fotka bez retuszu. Tak samo jakbym dobrym sprzętem cyknął zdjęcie księżycowi, to samo chciałbym z drugiej strony.
×
×
 • Create New...