Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

h4r

Users
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

h4r last won the day on January 1 2019

h4r had the most liked content!

Community Reputation

-3 Poor

About h4r

 • Rank
  Górnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Włochy, Hiszpania .. kraje całorocznie intensywnie nasłonecznione, ludzie z temperamentem południowym uwielbiający przebywać poza domem. Ludzie, którzy w swojej śródziemnomorskiej diecie mają najwięcej wit. D ze wszystkich krajów Europy mają niedobory witaminy D. A to ciekawe... to już chyba temat będzie gonił temat żeby kontynuować tę paranoję.
 2. wake up ppl https://id2020.org/digital-identity https://www.un.org/partnerships/news/id2020-summit-2016
 3. Teraz pojawi się fala nowych symptomów i innych "faktów" na temat wirusa bo ludziom już ten stary się znudził, bądź zaczęli go akceptować i przestał atakować. W mediach cisza , no to podkręćmy kurek żeby jeszcze trochę podoić gospodarkę.
 4. Brzmi jak bezinteresowna pomoc starszego brata w odrabianiu lekcji, ale o wymaganiach i zobowiązaniach Microsoftu to się raczej nie dowiemy? Bo nikt nie wykłada od tak sobie 1 dużej bańki zielonych bezinteresownie...
 5. Dokładnie, ale lepiej w trakcie picia alkoholu rozcieńczać wodą. Np co drinka szklankę wody. Wtedy odwodnienie nie jest tak mocne i głowa nie boli.
 6. Zostało mu jakieś 13% życia jakie się uważa za maksymalne dla cisa pospolitego. Czy to ma sens? Symbolika żadna. Robili z niego strzały? O kurcze.
 7. Zgadza się. Natomiast to co wywołuje obecną chorobę COVID-19 to SARS-CoV2 czyli z rodziny wirusów SARS, które w ok 60% przypadków mają identyczne RNA. SARS-CoV2 przecież nie wziął się od nietoperzy jak niektórzy twierdzą.
 8. Zapewne, a jeżeli nie finansowe(co w tej sytuacji nie ma znaczenia, bo państwo pieniędzy ma jak lodu) to chociażby czasowe co w tym przypadku jest bardzo ważne. Mniemam, że licytacja do której zgłosiło się MZ, odbędzie się dopiero na początku kwietnia i kupią sprzęt który nie leży na półkach, a tu za 3 tygodnie można mieć respiratorów na 200 osób.
 9. wszędzie? hmm, tak byś pewnie chciała.. 5 osób zmarło na COVID-19? Dobre, a co było przyczyną zgonów? Nie podali że niewydolność układu oddechowego, czego tyczy się infekcja, tylko to , że mieli choroby towarzyszące. Grypa jest bardzo groźna dla osób starszych i z chorobami krążenia, serca. Powikłania jeszcze bardziej.
 10. Nie wiem czy ludzie zdają sobie sprawę z faktów, które przecież codziennie media podają. Wszyscy widzą tylko panikę, a wystarczy się wczytać między wiersze. Nie będę pisał bo jestem i tak tutaj usuwany, ale powiem jedno.. w Polsce w pierwszym tygodniu lutego na grypę zachorowało 200 000 osób, z czego 15 umarło.
 11. Napisałem że Summit już to zrobił, a jak ktoś dobrze pokopie to znajdzie rejestrację w urzędzie patentowym z 2018r. patent na szczepionkę. Niespodzianka... patent złożyła fundacja takiego pana w okularach co zrobił w garażu taki fajny program ze szkła.
×
×
 • Create New...