Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

h4r

Users
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

h4r last won the day on January 1 2019

h4r had the most liked content!

Community Reputation

-2 Poor

About h4r

 • Rank
  Górnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W naszym kraju to nawet zaćmienia ani słońca ani księżyca nie możemy zobaczyć. Gdy nawet pojawia się okazja na minutę to i tak nawieje chmur że zobaczymy ale dym z kominów. Pełna dyskryminacja.
 2. Nie mogę wyjść z podziwu. Zainkasowali 48mln dolarów ... w gotówce!!. To taka biedna Polska dyma obywateli na setki milionów w głupim Amber Gold :/ Stara zasada.... wydajesz leszcza rekiny pływają
 3. Nie musi być lina nośna - wystarczy lina. Natomiast co do prądu to zawsze mnie uczono, że bardziej profesjonalnie od kabla brzmi przewód elektryczny.
 4. Na każdym kroku jest przypominajka o globalnym ociepleniu i złych ludziach bez maseczek. Po prostu norma.
 5. Nie ma jednego źródła. To może być równie dobrze jeden z reportaży TV. Człowiek myślący odczytuje podane mu informacje, ale sam musi zinterpretować lub zbadać tego źródło. Podam przykład.. na początku epidemii w TV i sieci pokazały się zdjęcia setek trumien rzekomo wypełnionych ofiarami covid. Wystarczyło trochę pokopać i dowiedzieć się, że owe zdjęcia mają już kilka lat i przedstawiają zupełnie coś innego. Każda informacja, która do nas dociera powinna być podawana w wątpliwość , biorąc pod uwagę że większość mediów jest w rękach prywatnych osób, które korzystają z posiadania takiego narzędzia. Natomiast skutek jest zupełnie inny, ludzie wierzą już w coś co się poda do wiadomości w "zaufanych" codziennych mediach. Są już tak oswojeni, że wszystko co się ukaże i będzie wierutną bzdurą, będzie dla nich najważniejsze. Czy rozwiałem Twoje wątpliwości ?
 6. Czyli tak sobie można przeanalizować... jeżeli Chiny i Rosja prowadzą kampanię "dezinformacyjną" w której chcą zaszkodzić wizerunkowi państw UE czyli ich nieudolności w zwalczaniu COVID, defacto pomagają tym państwom w utrzymaniu tego stanu, gdyż potwierdzają obecność pandemii. ....której tak naprawdę nie ma oczywiście jest to teza biorąc pod uwagę, że jest się człowiekiem myślącym i potrafiącym szukać informacji w niezależnych źródłach.
 7. Włochy, Hiszpania .. kraje całorocznie intensywnie nasłonecznione, ludzie z temperamentem południowym uwielbiający przebywać poza domem. Ludzie, którzy w swojej śródziemnomorskiej diecie mają najwięcej wit. D ze wszystkich krajów Europy mają niedobory witaminy D. A to ciekawe... to już chyba temat będzie gonił temat żeby kontynuować tę paranoję.
 8. wake up ppl https://id2020.org/digital-identity https://www.un.org/partnerships/news/id2020-summit-2016
 9. Teraz pojawi się fala nowych symptomów i innych "faktów" na temat wirusa bo ludziom już ten stary się znudził, bądź zaczęli go akceptować i przestał atakować. W mediach cisza , no to podkręćmy kurek żeby jeszcze trochę podoić gospodarkę.
 10. Brzmi jak bezinteresowna pomoc starszego brata w odrabianiu lekcji, ale o wymaganiach i zobowiązaniach Microsoftu to się raczej nie dowiemy? Bo nikt nie wykłada od tak sobie 1 dużej bańki zielonych bezinteresownie...
×
×
 • Create New...