Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

divine_wrath

Users
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About divine_wrath

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Tak się zastanawiam... doczekam czasów gdy podczas instalacji Windows natrafię na ekran wyboru systemu operacyjnego do zainstalowania ?
 2. Link do przewodnika zawiera na końcu cudzysłów. Tak tylko się czepiam
 3. Z tym akurat nie będzie problemu. Ta darmowa wersja MS Office to coś w rodzaju Google Docs czyli uruchamiana w przeglądarce.
 4. Odpowiadając na pytanie, zadane w temacie: Nic nie powie. Goście z Microsoftu nie potrafią mówić i śmiać się jednocześnie.
 5. Jak powiedziała moja znajoma: "iPhone to nie telefon. iPhone to styl życia"
 6. U mnie, jak dotąd, wszystko ładnie "chodzi" Pewnie dlatego, że to linux ;P
 7. Gdyby Microsoft doprowadził do usunięcia z Linuxa obsługi FAT i NTFS... to jest tak straszne, że nie potrafię sobie tego wyobrazić ;P Ciekawe co na to właściciele patentów, które naruszył Microsoft tworząc XP, Vistę i 7 ;P
 8. Nie wiem jak wy, ale zauważyłem poprawę szybkości renderowania stron. JS też dostał niezłego kopa Co do szybkości uruchamiania to nie widzę żadnej zmiany. FF nadal uruchamia się całe 4 sekundy.
 9. Kiedy inni będą zmieniać system na Windows 7 a potem na 8, 9 itp. ja nadal będę korzystał z mojego wyprofilowanego, idealnie leżącego w dłoni młotka Slackware. Patrząc z perspektywy czasu, ludzie dążą do jak największego uproszczenia każdej możliwej czynności. Nie twierdzę, że to źle, ale dobrze by było gdybyś wiedział jak działa samochód, skoro już nim jeździsz.
 10. Po prostu ludziom trzeba dać wybór. Weźmy na przykład eee pc 901 (nie jestem do końca pewien czy to było to). Były dwie wersje: jedna z windowsem a druga z linuxem. Obie w tej samej cenie, lecz wersja z linuxem miała dysk nie 16 GB a 20 GB. Linux jest darmowy i za cenę windowsa zwiększono pojemność dysku.
 11. Problem w tym, że ludzie chcą być ogłupiani. Wiele osób, które próbowałem namówić na linuxa, wracały do okienek, mówiąc "Windows jest łatwiejszy". To w sumie nie jest już nawet kwestia łatwości obsługi lecz przyzwyczajenia.
 12. Niektórzy kupią Ultimate, innym wystarczy Starter. Zdecydowana większość użytkowników i tak ściągnie siódemkę z internetu Chcesz mieć legalny system ale nie chcesz wydawać na niego fortuny ? Jest wiele możliwości
 13. Jeśli dobrze się orientuję, marihuana, sprzedawana na rynku, jest "wzmacniana" pewnymi chemikaliami.
×
×
 • Create New...