Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

basket4rap

New Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by basket4rap

 1. Widzę, że manipulacja coraz większa. Tyle w tym temacie: [trollowy film]
 2. Zanieczyszczenie zanieczyszczeniem, ale akurat dwutlenek węgla produkowany przez człowieka nie ma właściwie żadnego znaczenia, jednak mass media zrobiły również pod tym względem papkę w głowie ludzi.
 3. Pozytywny w jakim sensie? Bo "wyleczony" wg nich, to ten który przeżył 5 lat od czasu chemioterapii. A często to samo "leczenie" powoduje zgon, a nie choroba. Sam znam takie przypadki, tak samo jak osób, które za pomocą naturalnych terapii pozbyły się raz na zawsze raka. Natomiast chemioterapia nie leczy organizmu, bo ponownie zatruwa, po czym system odpornościowy niemalże kompletnie pada, i dlatego są ponowne nawroty. Rak nie jest guzem też, dlatego jego wycięcie nie leczy człowieka.
 4. Po pierwsze, to ten komentarz jest nie na temat. Po drugie, to choćby podstawowy poziom ludzkiej godności wymaga tego, aby takie niczym nie podparte oszczerstwa i zmanipulowane brednie uargumentować. Czyli już po raz drugi pisze Pani od rzeczy a nie do rzeczy, czyli merytorycznie i metodologicznie jest to poziom czwartego gatunku rabarbaru. Po trzecie, na szczęście jest coraz większa ilość świadomych i niezmanipulowanych osób, którym takie osoby jak choćby np. Zięba czy Czerniak wiele pomogły, i osobiście znam takie osoby, i tego żaden żałosny i absurdalny komentarz nie zmieni. Po czwarte, mimo wszystko, przerażające jest to, jak wciąż dużo liczba osób jest pozbawiona samodzielnego myślenia i powtarza jakieś denne, niczym nie podparte slogany niczym z szamba. Niestety widać mass media wciąż robią wielu osobom papkę z mózgu.
 5. No tak, jeszcze więcej "leczenia", które powoduje zgon człowieka (a nie choroba):
 6. Choroba genetyczna? Skąd takie niedorzecznie absurdalne brednie? Tego nawet nie twierdzą lekarze! Co więcej, leczy się to skutecznie, i np. leczona takimi sposobami jak w tym filmiku wyleczyły się trwale osoby z mojego otoczenia:
×
×
 • Create New...