Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Muumeee

New Users
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Muumeee

 1. Hybrydy z silniczkami 1.2 200 hp, które się rozpadają po 100tyś. albo 1.4 200hp, które się rozpadają po 200kkm. A ja kurna chcę reanimować 23letnie auto na nowych częściach, które ma 450kkm bez remontu i nie mogę części kupić. A elektryki, oczywiście nie zużywają ropy, bo plastiki pewnie ze słońca są zrobione, a akumulatory z wody święconej i mają wieczyste użycie, a jak dojdzie do uszkodzenia ogniw to oczywiście je naprawiają. Kuźwa, 5 elektryków zrobią w czasie użytkowania mojego auta i to jest ta piep* ekologia jeżdżąca w Polsce w 80% na węglu. Dla ekologii to ja jeżdżę rowerem, dlatego auto robi maks. 7kkm rocznie.
 2. No w końcu! Już niedziela, ostatni dzień tygodnia i tylko newsa o nowych rewolucyjnych bateriach, które nie zobaczą światła dziennego brakowało.
 3. To ja jeszcze poproszę o jakiś news o nowych rewelacyjnych i będziemy mieli komplet okryć które cyklicznie się pojawiają a efekty nie widzą światła dziennego.
 4. Włamać się do centrym sterowania to to samo co kupno taśmy 6zł w Castoramie? Taśmę można później ściągnąć i dowodów nie ma. Kamery, kamerami, brak odcisków, i innych śladów biologicznych, które wskazują na sprawcę. I to wszystko za 6zł.
 5. Powoduje bezsenność i nie mam co do tego wątpliwości, jest to dla mnie sytuacja jednoznaczna i niebudząca wątpliwości. Chodzi o ćwiczenia siłowe w okresie przetrenowania. Czytając o obozach koncentracyjnych i łagrach znalazłem kiedyś informację, że ludzie byli tak zmęczeni, że nie mogli spać, zapamiętałem to, bo w to nie wierzyłem. Uwierzyłem po tym, jak się odchudzając ćwiczyłem instensywnie po 2-3h/dziennie, 6 razy w tygodniu, a czasem wypadał w niedzielę jakiś bieg i kończyło się 7dniami w tygodniu. Po kilku miesiącach zacząłem mieć poważne problemy z zaśnięciem. Przełożenie ćwiczeń na rano pomogło. Później jeszcze kilkukrotnie taki stan u mnie występował i stało się to dla mnie łatwo rozpoznawalne. Przed trudną nocą byłem nadmiernie pobudzony i miałem wysoki puls, zwykle wystarczyło wziąć tydzień, dwa odpoczynku i kilka kolejnych miesięcy znów mogłem trenować. Nie neguję wyników powyższych badań, bo zapewne nie uwzględnili sytuacji osób przetrenowanych. Obecnie mi się śpi bardzo dobrze, praktycznie nie trenuję... tylko jeżdżę do pracy codziennie rowerem (ok. 50km w dwie strony) Śpię świetnie
 6. Nie mogli po prostu zajrzeć do wikipedii i poczytać o badaniach z 2009 roku? https://en.wikipedia.org/wiki/Appendix_(anatomy)
×
×
 • Create New...