Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

DimusPL

Users
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About DimusPL

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. "Zdaniem uczonej"... to tylko jej zdanie. Co ona chce udowodnić? Że ma odjazd religiny czy co? Nauka to jest podstawa tego co mamy, osiągnięć w wielu dziedzinach życia, nauka daje nam dużo dobrego w przeciwieństwie do religii, która często jest powodem konfliktów, przykrywką chorych biznesów, księży pedofili itd. I przede wszystkim religia to subiektywne odczucie, które każdy może tłumaczyć na swój sposób i interpretować jak chce. Jedni się modlą do boga i są altruisami a w tym samym czasie ktoś inny dla boga zabija innych ludzi. Jestem za nauką, nie potrzebuję "drogowskazów" w formie religii, bo wiem kim jestem, na ile mnie stać i jakie mam wartości, to każdy rozsądny człowiek wie, każdy rozsądny człowiek wie też, że nauka jest podstawą wszystkiego co mamy, nie religia, nie czyjeś widzimisię. Richard Dawkins jest żywym przykladem, że można przez świat iść bez wiary w "boga", bez religii a przy tym być normalnym i rozsądnym człowiekiem, który potrafi samodzielnie myśleć i podejmować życiowe wyzwania. Jest dla mnie przykładem na to, że religia kłóci się z nauką i to bardzo. W religi nie ma logiki a nauka to logika. P.S. A widzieliście to prywatne religinje szkoły w USA gdzie w książkach od Biologii jest wpleciona Arka Noego? To jest dopiero masakra...
 2. Linux nigdy nie przyjął się na desktopach. I taka prawda... Tam gdzie trzeba działa nadal i zdaje się, że to jego najsłuszniejsze zadanie.
 3. Czepiają się dot.com'a a np. takie chomikuj.pl działa bez zarzutu i można prawie wszystko tam ściągnąć legalne lub nie. To samo dotyczy innych serwisów typu RapidShare itd. i co? Uwzięli się na dot.com'a czy o co chodzi?
 4. Kiedyś próbowałem na potęzny ból zęba, bo już nic nie pomagało, ale marihuana tylko potęgowała ten ból i już zupełnie nie dało się tego znieść. Być może na bóle o niedużym nasileniu trochę pomoże i raczej tutaj się sprawdzi - np. takie chroniczne bóle, z którymi da się żyć. W każym razie przeciwbólowo to raczej nie działa a za to potęguje doznania... także te negatywne.
 5. Te szczepienia na grypę to zawsze będzie wielka niewiadoma. Szczepić czy nie? Co roku staję przed tym pytaniem i mimo tego, że w pewnym sensie należę do ludzi ryzyka powikłań nigdy się nie szczepiłem a akurat teraz przechodzę bardzo źle grypę. Dla mnie nie ważna cena, ważne żeby to działało i było jak najbardziej skuteczne. A wy się szczepicie?
 6. Witam. Może po czasie piszę, ale masz rację, źle napisałem z tym, że każdy laser, bo nie każdy - oczywiście w zamyśle miałem te półprzweodnikowe. Dziękuję za sprostowanie
 7. Istnieje takie coś jak waporyzator, sam używam i żadnych substancji smolistych nie ma. Czyste ziele.
 8. Bo nie ma optyki. Każda dioda laserowa, każdy laser wymaga optyki do skupienia wiązki.Jednym słowem, brak kolimatora.
 9. Do leczenia tych infekcji potrzebny jest dobry lekarz, który wie jak operować antybiotykami. Tutaj sytuacja jest podobna do boreliozy, bo zazwyczaj przepisuje się zbyt małe dawki i tym samym nie leczy infekcji co w późniejszym czasie skutkuje stanem przewlekłym. Ja lecząc się na boreliozę niestandardową (metodą ILADS) wybiłem przy okazji helico i mam nadzieję, że nie wróci. Tak więc nie daj zwodzić tym bardziej, że jesteś w grupie ryzyka. Jak sam nie zazwlczysz o siebie, to zapomnij, że ktoś Ci pomoże.
 10. Dlatego powinni w końcu wziąć się za porządne badania nad makrofagami, bo jak widać nadchodzi prawdziwy zmierzch antybiotyków...
 11. Ciekawe jak z trwałością i wsparciem technicznym, nie wspomnę już o serwisie, bo to jednak ważna sprawa. Z drugiej strony 400zł, nowy produkt, parametry jak na tą ceną dobre, gwarancja 24 m-ce Tylko kupować, ciekawe po ile u nas będą.
×
×
 • Create New...