Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

krzysiek79

Users
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

krzysiek79 last won the day on April 18 2016

krzysiek79 had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About krzysiek79

 • Rank
  Fuks
 1. Chrome nie ma sobie równych pod względem synchronizacji.
 2. To trzeba robić badania żeby wiedzieć że zwierzęta mają taką pamięć ? jak można być tak zadufanym w sobie.
 3. Pracowałem przez trzy lata tylko na trzecią zmianę,można było się przyzwyczaić ale z biegiem czasu miałem coraz gorsze samopoczucie. Przede wszystkim psychiczne choć fizyczne osłabienie też się zdarzało.Po powrocie do normalnego trybu pracy czyli tylko pierwsza zmiana jak ręką odjął,przestawienie zajęło mi właśnie tylko jakieś dwa tygodnie.
 4. A co mnie obchodzą myszy ? Jak to wygląda u człowieka ? Dopasowywanie wyników badań do oczekiwanych rezultatów trwa w najlepsze,nieważne czy to mysz,muszka owocówka czy kleszcz południowoafrykański ważne że tłuszcz to wróg publiczny nr.1
 5. Brawo,jestem przeciwnikiem trzymania zwierząt w niewoli.Te wszystkie zoo,delfinaria itp.powinni pozamykać.
 6. Wniosek jest oczywisty,wszędzie gdzie zwiększyła się obecność "kultury zachodu" nastąpił gwałtowny wzrost zachorowań na cukrzyce.To samo tyczy się zapewne Polski po 89 roku.
 7. Badania przeprowadzone w Japonii w 2011 roku wskazują że występujący w naturalnych stężeniach lit może wydłużać życie u ludzi. Czyli może ale nie musi.Za to badania z 2009 wskazują na odwrotnie proporcjonalną zależność liczby samobójstw i stężenia litu w wodzie pitnej w danym rejonie.
 8. Napisałem o zastąpieniu smartwatchy nie smartfonów czyli zamiast powiadomień w zegarku powiadomienia prosto na oko
 9. Świetna sprawa, zastosowanie praktycznie nieograniczone.Myślę że zacznie się od smartfonów zastępując smartwatche przez gry po skomplikowane operacje.
×
×
 • Create New...