Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

szady

New Users
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About szady

 • Rank
  Fuks
 1. Jakoś tak sobie liczę i liczę i wciąż mi nie wychodzi.. H2O + elektrony (prąd) = CO2 + H2 Czy ktoś może mi to wyjaśnić (?), tym bardziej, że dwutlenek zostaje "uwolniony" Na oryginalnej stronie znalazłem taki schemat: i ani słowa o wodorze
 2. W oryginale jest: : "...one of the earliest animals", czyli nie pierwsze, a jedno z pierwszych.
 3. No tutaj, to eksperyment nie był przeprowadzony na 11 osobach. Poza tym, to nie wódka upija, a czlowiek się upija (np. wódką), a jeszcze jak ostatnio piliśmyz kolegą, to ja się upiłem, a on nie (lub odwrotnie, nie pamiętam...) "Tutaj mamy do czynienia z eksperymentem, a nie badaniem obserwacyjnym na kohortach." A to w eksperymentach nie obowiązuje juą testowanie istotności różnic i rzetalności pomiaru?
 4. Jeżeli ktoś twierdzi, że "jest bardziej śpiący", to po mojemu nie jest to ani unikalne, ani "takie same" (jaka tu próba kontrolna?) i rzetelnośc takich badań nie przemawia do mnie. Poza tym, nie podano, czy poziom (stężenie) melatoniny wzrósł wszystkim tak samo.
 5. Według mnie, badanie przeprowadzone na 11 osobach to sobie można wsadzić głęboko z drugiej strony pępka...
 6. Bardzo bym prosił, aby nie nadużywać określenia "kod genetyczny". Kod - jest to SPOSÓB ZAPISANIA informacji genetycznej w DNA, a nie sama informacja. Za mieszaniertych pojęć można nie sdać matury.
×
×
 • Create New...