Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Casevil

Users
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Casevil

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Nine Inch Nails
 1. @Piotrek Szybko zabierasz się do oceniania ludzi. @Mariusz Błoński Nie chodzi o sam fakt cenzurowania czy ograniczania praw, które oczywiście mają miejsce, ale o to, że nikt nie mówi o tym w swoich programach wyborczych, bo nie miałby żadnego poparcia.
 2. O czym myśleć przy wyborach? Przy obecnym wpływie pieniądza na politykę ludzie nie mają żadnego wyboru... Czy Obama mówił, że wyśle więcej ludzi do Afganistanu? Bo jeśli dobrze pamiętam to właśnie tak się stało po objęciu przez niego fotelu prezydenta. Tak samo ma się to przy takich ustawach. Proszę mi wierzyć, jeśli jakikolwiek polityk, w jakimkolwiek państwie postulowałby cenzurę internetu nie miałby żadnego poparcia.
 3. Tak się składa, że łatki Windows często tworzą jeszcze większe luki w systemie, więc moim zdaniem fakt, że nie "zabezpieczyli się" za pomocą Windows Update nie jest powodem do wyśmiewania tych właśnie "specjalistów".
 4. Wcześniej odkrywane pierścienie nie miały równie ciekawych kształtów? Oczywiście, rozumiem, że symbol sam w sobie, w centrum naszej galaktyki musi wzbudzać większe zainteresowanie niż obiekty dalej się znajdujące, ale to chyba nic nadzwyczajnego.
 5. Akurat z powyższym się nie zgodzę. Takie doświadczenia mogą być jak najbardziej przewidywalne. Wystarczy stymulować mózg za pomocą odpowiednich dźwięków, w odpowiednich warunkach i gotowe - oobe. Fakt stwierdzony naukowo, nie wiem dlaczego nie przeprowadzano takich badań na grupach ochotników w warunkach laboratoryjnych.
 6. W Stanach Zjednoczonych co chwile próbują przecisnąć cenzurę Internetu (albo stworzyć państwo totalitarne, kto wie? ), jak do tej pory bez skutku. Myślę, że piractwa nie uda się zwalczyć nigdy, a w zasadzie będzie się miało coraz lepiej.
 7. Na jakiej podstawie szacunek, że mniej niż 1% gwiazd posiada więcej niż trzy planety? Przecież dopiero od niedawna mamy skuteczne metody odkrywania planet, które i tak wymagają nieco czasu i obserwacji.
 8. Wymiana sprzętu nie oznacza konieczności wymiany software'u, czyż nie?
 9. To, że polityk został wybrany, nie oznacza, że spełnia wolę wyborców. W zasadzie nigdy tak nie jest. "Demokracja" jakiej bronisz jest ułudą.
 10. To w 2014 będziemy mieli Windows 9, skoro w takim tempie chcą wymuszać zmiany systemu. Założę się, że tak naprawdę 8 można by wydać jako ogromną łatę na Windows 7. ;-)
×
×
 • Create New...