Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

krystynalubicz

Users
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About krystynalubicz

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. a tak na marginesie to kobiety często tylko udają oziębłe. Grają jakby były mniej zaangażowane przez co mają więcej do powiedzenia w związku i mogą Was krócej trzymać Panowie.
 2. No tak. Skoro ona jest oziębła, to on pokopuluje z innymi. Straszne. Chyba lepiej się rozstać.
 3. Chyba trochę przesadzacie.Niech każdy robi sobie w swoim kącie, co mu się żywnie podoba.A z resztą palacze nie mają wcale tak dobrze, bo pomijając fakt, że śmierdzą, to ceny papierosów stopniowo wzrastają..powiedziałabym nawet, że dramatycznie rosną..Ale cóż, za głupotę trza płacić. Aczkolwiek, zgadzam się z Wami, jeśli chodzi o zatruwanie innych. Tj. sama palę i wolałabym, żeby tak się nie stało (pure egoism:P), ale rozsądniej i sprawiedliwiej byłoby gdyby palenie tytoniu w jakichkolwiek miejscach publicznych było zakazane.
 4. może po prostu robią miliony innych nielegalnych rzeczy, dlategoteż nie skleili związku ale tak swoją drogą ktoś pijący 9 litrów dziennie to albo jest otyły (a wtedy te wszystkie dolegliwości niekoniecznie bezpośrednio wynikają z picia tych bąbli), albo pracuje w kamieniołomach i nic innego nie je, bo to do diabła jest ponad 4.000 kcal !( to nawet aktywni mężczyźni mają do 3,5 tys.)
 5. Po pierwsze: wszystko fajnie, może ona sobie być gorzka, oby smakowała jak mleczna.. Po drugie: bełkot, bełkot, bełkot..Bo na moje ośrodki głodu i sytości to nic nie zadziała.. ;D
×
×
 • Create New...