Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

mat41997

New Users
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mat41997

 • Rank
  Fuks
 1. Mam uBlocka i jestem zadowolony. Parę kliknięć i reklama zablokowana.
 2. A ja to bym zaprojektował taki system, że Tor to przy nim pikuś.
 3. Ogień odkryto na nowo, jeej, co za osiągnięcie.
 4. A po co komu tyknie drzwi kiedy można wejść frontowymi? zabezpieczenia mają tak dobre że nawet 12 latek może je złamać, pozdrawiam. Na dodatek tylna furtka nie musi być banałem, równie dobrze może to być wielowymiarowy portal, składający się z wielu modułów. Żeby takie coś wypatrzeć trzeba być niczym Da Vinci czytający między wierszami.: )
 5. Jak to dobrze że nie ma kary śmierci : ) Hehe.. marzenia, równie dobrze możemy oskarżać robotników drogowych o to że robią drogi na których nam się zdarzają wypadki. Wtem bądź razie, nasze państwo zamieni się w zupełnie inny konstrukt, w którym na pewno nie chciał byś żyć.
 6. To jest nic, wyobraźcie sobie że są tacy co mają bombę która nie niszczy niczego, nic nie niszczy, domów, nic, jakby nigdy nie wybuchła, ale anihiluje ludzi, wprowadza komórki w drgania i ludzie wyparowują. I żaden pseudo schron atomowy jej nie zatrzyma.
 7. Chyba chcą zniechęcić Qualcomma do chińskiego rynku. Ale obawiam się że to nic nie da, a tylko pogorszy sytuacje rodzimych firm z kraju kwitnącej wiśni.
 8. "Wyjątkiem są sytuacje, gdy przekazanie informacji o takim żądaniu jest zakazane przez prawo" Proszę o definicje.
×
×
 • Create New...