Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

krlmk

Users
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About krlmk

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Za to ja wyczytałęm gdzieś, że deweloperzy IE znaleźli w nim jakiś błąd, który umożliwiał włamanie się do komputera i wykradzenie jakiś danych. Podobno nawet sugerowali przejście na inną przeglądarkę, do czasu aż nie naprawią swojej, a wrażliwe są aż wersje wstecz aż do szóstki. Kto wie, kto wie... Mnie ta informacja nawet zajęła :-x
 2. Sky! Ile pary w ruch trzeba będzie ruszyć, aby móc to poczuć, przeżyć. Tak na marginesie, to całkiem fajna sprawa, Minus taki, że od nie-wiem-jak-długiego-czasu MS dostarcza usługi coraz... Dziwniej. 0o Ale też i może mamy się z czegoś cieszyć, bo przecież nie będą przygotowytwać patentów na oprogramowanie! A skąd! Co by nie było, znajdą się osoby chętne na taki sprzęt, więc... skąd ta wieść?
 3. Skąd bezsenność? Pewnie już w związku ze złym działaniem mózgu. ... Przynajmniej serwis jasno napisał, że nie lubi poglądów Dr Daniela Freemana ;]
 4. Tekst trochę stronniczy, ale może się nam(i nie tylko) przyda. A może ktoś już doczytał i zna odpowiedź ;>
 5. Więc pojawia się i naciągane pytanie, czyli co zrobić, aby tego alkoholu nie było, a zamiast niego melisa(melisa), albo rozmowa z psychologiem(psychologiem) lub psychiatrą(psychiatrą). Pewnie będą nawet w okienku, tam tuż po powrocie od jednego z lekarzy.
 6. Pomijając ból brzucha i inne skurcze, czekolada chyba efekt obiedzenia się powoduje? Więc i może uchronić przez złamaniem jednego z 7 grzechów głównych :-)))
 7. Komentarze spadły na drugą stronę, a szkoda, bo nikt specjalnie nie nawiązał do promowania picia krowiego mleka, a krowią hemoglobiną. Np.: w UK dokonywane są narodziny(?) organizmów krzyżowanych z ludzkimi(część zwierzaka, część człowieka), przy czym żyć mogą przez naście-do-20paru dni. Spokojnie, bez nerwów, ciekawe czy pojawią się inne tego typu ciekawostki :-)
 8. Mmmhhm. Z pewnością. Możemy zatem oczekiwać załamania się samoświadomości ludzkiej? Swoją drogą, ta wieść kojarzy się mnie bardziej z wybraniem marki, jako dopasowaniem produktu do siebie, czy to przez krój, czy brzmienie nazwy... Pozostaje teraz wysłać parę e-maili z zapytaniem o pochodzenie materiału, i czy przypadkiem nie dostajemy produktu made in China kosztem Chin i poczuciem własnej wartości naszej.
 9. a Novell współpracuje z Microsoftem. Ogólnie przydatna informacja, miło słyszeć.
×
×
 • Create New...