Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Łobuziara

New Users
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Łobuziara

 • Rank
  Fuks
 1. Dla mnie to zupełnie naturalne, że wykonuje cytologię,jestem kobietą odpowiedzialną. Mam podwyższone ryzyko rozwoju raka (<usunięte:wilk>), więc wiem jak ważna jest dla mnie profilaktyka w postaci badań i stałego monitorowania swojego stanu zdrowia.
 2. Czy w związku z tym, można jakoś zacząć reagować? Czy to już definitywny koniec? Ze swojej strony zainteresowanym profilaktyką nowotworową polecam zajrzeć na <usunięte:wilk>. Określenie predyspozycji to podstawa w przeciwdziałaniu rozwojowi raczyska.
 3. W ogóle w profilaktyce nowotworowej bardzo wazne jest określenie swoich predyspozycji do wystąpienia choroby (można na <usunięte:wilk>). Określenie ryzyka pozwala nam na wprowadzenie odpowiedniej diety, zmian w trybie życia oraz odpowiednio częstych i przede wszystkim systematycznych badań, które umożliwiają stałe kontrolowanie stanu zdrowia. Wszystko jest ściśle dopasowane do zagrożenia, a nie prowadzone "na oślep".
 4. Rzuciłam papierosy, ale ze wzgledu na zdrowie. Nie wyobrażam sobie żebym miała je zastępować elektrykiem. Myślę, że każdy po prostu potrzebuje kopa. Ja zrobilam badania genetyczne w <usunięte:wilk> i wyszlo mi ze jestem nosicielka wadliego genu Jestem pod stala kontrola lekarzy (juz nie musze sie dopraszac o wizyte:)) a papierosy rzucilam bo to zwikszona szansa na aktywacje takiej mutacji!
×
×
 • Create New...