Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

ZoodaVex

Users
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ZoodaVex last won the day on April 24 2012

ZoodaVex had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About ZoodaVex

 • Rank
  Górnik

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Warto spytać, co w takim razie z przetworzonym zadrukowanym papierem, z którego robi się papier toaletowy.
 2. Szkoda, że w tych 8 akapitach dokładnie nic nie powiedziano.
 3. Ciekawe, gdybym miał intuicyjnie powiedzieć, ile eksponatów liczy wpisana do księgi rekordów Guinessa kolekcja aparatów fotograficznych, celowałbym w pięciocyfrowe liczby.
 4. Ciekawe, że smażył się tak samo, chociaż w mięsie w ogóle nie było tłuszczu. Powiedziałbym, że wszystko mogło być takie samo właśnie poza smażeniem.
 5. Mam pomysł: a może po prostu polećmy całą planetą? Każdy z chęcią zobaczy Marsa, a nie będzie problemu z radiacją.
 6. Jeśli publikujący dostaje umowę i wynika z niej, że musi wnieść opłatę, to sprawa jasna i decyzja należy do niego. Jeśli nie podpisuje takiej umowy, nie ma też chyba powodu obawiać się żadnych roszczeń.
 7. Sam nie wiem, ten pierwszy wydawał się szybszy i bardziej stabilny, chociaż dużo głośniejszy. Na pewno wyglądał groźniej niż ta pękata krowa, a na lodzie ślizgał się dosłownie jak żywa istota.
 8. Za korzystanie z zeszytów i butów nie ponoszą odpowiedzialności inni obywatele, którym nikotyniści obciążają system opieki zdrowotnej bardzo kosztowną terapią antynowotworową, czasem też rentą dla krewnych etc.
 9. Zmarnowali taką okazję na ustalenie AU jako okrągłych 150 mln km...
 10. Błąd: krwiobieg, nie krwioobieg. To teraz już wiemy, że mieszkańcy Pandory masowo przedawkowali leki przeciwbakteryjne.
 11. Pan Zenek zaopatrzy się w hurtowni części w identyczną maskę OEM-ową do tego modelu, wyprodukowaną w Chinach z podobnego materiału i kosztującą 1/4 ceny albo wręcz w pasującą stalową, łatwą do klepania i obróbki suszarką i młotkiem. Tak to działa w przypadku większości części.
 12. Te cyberataki na Iran sprawiają, że irańskie władze coraz wyraźniej zdają sobie sprawę z konieczności ochrony informatycznej, podkupują więc specjalistów z Rosji i kształcą własnych. W jakimś sensie Stuxnet wpłynął na awans cywilizacyjny tego kraju.
 13. Zwłaszcza, że bardzo podobne badania były już prowadzone z rok czy dwa temu z bardzo podobnymi wnioskami i były szeroko nagłośnione. Ale może warto te wnioski przypominać na okrągło, aż zmieni się nawyki ludzi.
 14. Szkolnictwo tego typu jest od wielu lat obecne w polsce, ma także swoje nazewnictwo: szkoły waldorfskie. Są obecne w bodaj wszystkich większych miastach od poziomu przedszkoli po licea. Idea ta zrodziła się w Szwajcarii na początku XX wieku. Z innych alternatywnych metod pedagogicznych są też szkoły Montessori, nie wiem, czy jeszcze jakieś inne.
×
×
 • Create New...