Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

kalina12

Users
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kalina12

 • Rank
  Fuks
 1. Mogliby wreszcie wynaleźć jakis skuteczny lek na nowotwory...okropna choroba. Czytałam książke dotyczacą tego tematu, dużo jest napisane o prawidłowym odzywianiu.
 2. Dr Robert O.Young od ponad dekady zajmuje się badaniami i leczeniem cukrzycy używając programu zawierającego alkaliczną żywność, ćwiczenia i suplementy diety. W każdym przypadku kondycja badanego, który ukończył program polepszyła się na tyle, że mógł znacznie zmniejszyć ilość zażywanych leków lub nawet w ogóle je odstawić. Oznacza to ograniczenie zapotrzebowania na zażywanie insuliny do 50%, a nawet całkowite jej odstawienie w ciągu 3 miesięcy. W książce opisano 10 kroków do wyleczenia, zmiany w odżywianiu dzięki którym każdy szybko poczuje się zdrowszy, a wielu w ogóle zapomni o tym, że kiedyś cierpiało na cukrzycę.
 3. Rak nie jest chorobą lecz mechanizmem przetrwania! Powstaje jedynie wtedy gdy kanały krażenia są blokowane przez dłuższy czas. Nie atakuje na oślep, lecz wybiera miejsca kluczowe pozbawione tlenu. Jedynie poprzez oczyszczanie organizmu, dostarczanie mu pełnowartościowego pokarmu, akceptację i brak lęku jesteśmy w stanie przywrócić harmonię. Uzdrowienie zatem odnajdujemy w jedności ciała, umysłu i emocji. Od nas zależy czy będziemy podlewać korzenie usychającej rośliny, czy lamentować nad jej opadającymi liśćmi. Odwodnienie liści jest jedynie objawem, przyczyna leży w braku wody w systemie korzeniowym. Książka Andreasa Moritza pełna jest analiz dotyczących poszczególnych rodzajów raka i ich przyczyn. Porównuje różne zachowania, przyzwyczajenia, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne. Podpowiada co możemy zrobić aby pomóc naszemu ciału w powrocie do zdrowia.
 4. Właściwe odżywianie W celu przywrócenia zdrowia należy zapewnić ciału zasadowość, poskromić drobnoustroje i ich mykotoksyny generujące kwaśne środowisko. Aby zachować zrównoważone pH krwi powinniśmy stosować dietę zawierającą 70% - 80% produktów zasadowych, w tym połowę z nich powinno się jeść na surowo. Im bardziej zasadowa jest twoja dieta tym szybciej poprawi się twoje zdrowie. Co jeść zatem? Warzywa, powinny zajmować centralne miejsce w twojej diecie, pokrywać większą część talerza. Dostarczają witamin, mikroelementów, włókien, chlorofilu, emzymów, soli zasadowych. Większość warzyw powinna być zielona.
×
×
 • Create New...