Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

mrpumpkin

Users
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About mrpumpkin

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Chyba nie ma kart z zerowymi odsetkami... mając taką kartę nie trzeba by było w ogóle jej spłacać terminowo. Wybieram kartę do wysokości limitu powiedzmy 10000 i wsadzam te pieniądze na lokatę na rok. Tylko debil nie chciałby takiej karty.
 2. Obawa przed "zabawą" genami jest podsycana w motłochu przez lobby religijne. Na szczęście postępu się nie da zatrzymać i myślę, że dożyjemy czasów kiedy będą klonować ludzi... tworzyć od podstaw organizmy żywe, czy też ulepszać własny gatunek
 3. Tych wszystkich klimatologów to do jednego wora z wróżkami bym wrzucił. Powinno się dla przykładu takiego jednego klimatologa w smole i w pierzu wytarzać i przegnać przez główną ulicę miasta... dla przykładu... i aby już więcej żaden darmozjad ludzi nie mamił "wpływem działalności człowieka na zmiany klimatu".
 4. Jaki jest powód, aby nie aktualizować swojego systemu? Wśród użytkowników systemów z rodziny Microsoft Windows panuje niezrozumiała dla mnie nieufność i wrogość do producenta tychże OS'ów.
 5. Zgadzam się tutaj z użytkownikiem dygnitarz, w kwestii zachowania umiaru. Podejrzewam, że na skrócenie życia bardziej wpłynie przejadanie się, otyłość i brak ruchu, niż ta szklaneczka pepsi, pita od czasu do czasu.
 6. Nie widzę powodów do smutku. Doprawdy żenująca jest ta wasza egzaltacja. Cytując za wikipedią: "obecnie na świecie używa się ok. 6-7 tysięcy języków" jeden w tą czy w tamtą nie robi różnicy.
 7. Nie porównuj wykroczenia z przestępstwem. To tak samo jak jest z głośnym puszczaniem muzyki po 22. Za 1 minutę "techniawki" nikt nikogo nie ukarze, ale za godzinne hałasy na pewno mandat będzie. Po za tym... ktoś mógł piracki plik ściągnąć przez przypadek.
 8. Nie ma się co bać... open source jest odporny na patenty z przyczyn czysto ekonomicznych (kasy z tego się nie wyciągnie), a po drugie kogo pozywać, jak w większości takie programy są wytwarzane przez niezrzeszoną w żadną firmę grupę przypadkowych ludzi. Po trzecie, to nie zapominajmy że w większości cywilizowanego świata w tym Unii Europejskiej nie ma patentów na oprogramowanie.
 9. Ponoć to nie były ataki. Zablokowali główne hosty i domeny rozsiewające tego trojana z pomocą dostawców internetu i rejestratorów domen. Zresztą tu jest wszystko napisane. http://blog.fireeye.com/research/2009/11/smashing-the-ozdok.html
 10. W życiu bym nie pomyślał, że x może oznaczać całusa w sms'ie. Zawsze myślałem, że :* oznacza buziaka. Ech... chyba jestem już za stary i nie znam się na aktualnych trendach.
 11. Dokładnie... bez adblocka, noscripta i downloadhelpera nie da się w dzisiejszych czasach surfować po internecie.
 12. Przecież android ma mieć jądro linuxa więc w jaki sposób maja go blokować?
 13. Dla mnie kuriozalną sprawą jest wymuszanie na MS tych całych cudów z przeglądarkami. I nie jestem fanatykiem windowsa (od kilku lat używam już tylko linuxa), ale tak na zdrowy chłopski rozum... czystą logikę. Jak już chcą walczyć z monopolistą, to niech się raczej doczepią, że jak kupuje laptopa to musze płacić za dołączony do niego gowniany system. Ale to co MS umieszcza we własnym systemie to już ich sprawa.
 14. Kamienie szlachetne i mantra... efektywne formy leczenia... no cóż... pewnych rzeczy nie ma co komentować. Pozdrawiam i gratuluję.
×
×
 • Create New...