Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Gornik

Users
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Gornik

 • Rank
  Fuks
 1. Trochę to dziwne, bo w jaki sposób mial darczyńca ofiarować swoje zęby? Wyrwał je sobie?
 2. Nie wiedzialem, że aż tyle ciekawych informacji może zdradzić nasz szkielet.
 3. O przetaczaniu gór lodowych nigdy nie słyszałem i w sumie ciężko to sobie wyobrazić, bo góra lodowa w większości jest zanurzona, więc raczej nie powinno być z tym problemu. A kapsula zapewne zabezpieczy go w razie takiej sytuacji, bo nie wyobrażam sobie, aby zdecydował się na coś takiego w kapsule, która nie ma odpowiedniej wyporności i nie ma mozliwośc samodzielnego pływania.
 4. Tak naprawdę, to ciężko wyliczyć oszczędności w aucie znacznie bardziej zaawansowanym technologicznie, a więc takim, w którym może się zepsuć (i psuje) znacznie więcej rzeczy. Suche tabelki są do niczego, musiałby być przeprowadzony test dlugodystansowy z dokładnym wyliczeniem kosztów.
 5. Astroboy dzięki za linka, bardzo ciekawy artykuł. Najlepsza jest informacja na samym końcu, jak to babcia odcięła 3 kraje od neta...
 6. Nie neguję potrzeby dbania o środowisko naturalne, ale samo nakładanie restrykcji na firmy działające w Ameryce Północnej i Europie da niewiele. To rozwijające się gospodarki z Azji, Afryki i Ameryki Południowej powinny być pod lupą i wspierane w stosowaniu ekologicznych rozwiązań. Na chwilę obecną mają przewagę w kosztach wytwarzania towarów, co za jakiś czas może się odbić czkawką wszystkim mieszkańcom rozwiniętych regionów.
 7. 12 osób, które oceniało atrakcyjność, to chyba jednak trochę za mała ilość, aby badanie można było uznać za reprezentatywne.
 8. Drony są przyszłością, więc taki test nie dziwi. Poza tym w newralgicznych punktach lotu, takich jak start i lądowanie, jest pilotowany przez człowieka, więc w sumie zdziwiłbym się gdyby dron oblał taki test.
 9. Jaka jest prawda nigdy się nie dowiemy, bo takie dane trzyma się w tajemnicy. Niemniej jednak byłbym bardzo zdiwiony gdyby NSA nie miała takiej wyszukiwarki, wszak mają na to kasę i dostęp do specjalistów... poza tym wiele z serwerów jest utrzymywanych w USA (choć to się akurat zmienia, po ostatnich wyrokach sądów), więc mają też i poletko doświadczalne w tym temacie.
 10. Gornik

  apostazja

  Dla mnie to również zbędny papierek. Ale są kolekcjonerzy, którzy to lubią, więc niech mają.
×
×
 • Create New...