Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Poyu

New Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Poyu last won the day on July 5 2014

Poyu had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Poyu

 • Rank
  Fuks
 1. Szkoda, że autor nie dopisał, że chodzi o ospę prawdziwą.
 2. Podaj jakieś linki do tych rzetelnych badań, bo jak narazie na poparcie swoich słów nie masz zupełnie nic. Porponuje się zapoznać najpierw z poniższym linkiem. Znajdziesz tam dużo merytorycznych informacji.
 3. Problem jest, ale tym problemem jest ignorancja. Niestety Ty również nie masz wystarczającej wiedzy na ten temat. A jedynym dowodem, który na to macie, to różne oszołomskie stronki, albo pseudobadania takich pseudonaukowców, jak Seralini.
 4. Po jakiego grzyba coś takiego? Jeśli rodzice się martwią przed spłodzeniem dziecka, czy mają jakieś ciężkie wady genetyczne, to mogą sobie zamówić test genetyczny z różnymi markerami DNA.
 5. Szkoda, że to jest jedynie zwykłe gdybanie... Jaka jest szansa, że zastosowany model matematyczny jest w tym wypadku prawidłowy i potwierdza postawioną tezę?
 6. To jakiś absurd i naukowa żenada, żeby tak dalece sięgające wnioski wyciągać z tak małej próby dzieci badanych. 2% więcej metylacji w DNA u 27 z 64 dzieci, może być zupełnie przypadkowe, spowodowane chociażby indywidualną osobniczą zmiennością genetyczną. "Correlation is not causation".to, że istnieje taka korelacja, nie implikuje od razu takich wniosków. To zbyt mało, żeby tak twierdzić. Na poparcie tej hipotezy Mikael Norman nie ma jednak żadnych badań, nic. Smutne zagranie pod publiczkę.
×
×
 • Create New...