Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

contactlost

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About contactlost

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Aksil wszystko zależy od preferencji. Dla mnie zabawne jest jedynie przekonanie ludzi, że wsadzenie w telefon matrycy powyżej 2Mpix robi z niego fajny aparat i wciskanie ludziom, że bez optyki potrafi to robić porządne zdjęcia. iPhone ma minusy i to spore ale przewaga plusów jest przytłaczająca. Wiadomo, że wiele rzeczy mogłoby być o wiele lepszych ale tak na prawdę kto na to pójdzie i kto za to zapłaci? Weźcie pod uwagę, że żadna z wymienionych firm nie udostępnia swoich rozwiązań na zasadzie działalności charytatywnej, tylko to jest biznes. Myślicie, że dlaczego jeszcze nikt nie zbudował wiecznej żarówki?
 2. Sorry ale ucina mi wypowiedzi Wolverine, wiesz, że strona interntowa to nie tylko wygląd? Wiele z nich odwiedzanych jest tez przez osoby niepelnosprawne, korzystajace z syntezatorow, osoby niedowidzace badz z innymi problemami. To glownie dla nich tworzone sa standardy. Ze ty widzisz wszsytko w porzadku to nie znaczy ze mozesz bez problemu poruszac sie po stronie bedac osoba niewidoma.
 3. A popatrzcie na listę klientów Apple Chodzi oczywiście o "partnerów" biznesowych. Chociażby taki TVN24 jest całkowicie oparty o Apple. No i jeszcze nie widziałem wpadek z tej stacji w Łapu Capu Tak się mówi o tym sprzęcie, cenach, jakości itd. A nikt jakoś nie wspomniał o najważniejszym czynniku czyli porównaniu wydajności i komfortu pracy pracownika, który korzysta z komputera. A do tego one głównie służą. Prawda jest taka, że niemalże to samo co w pracy na PC, robię w domu na Maku jakieś 2x szybciej, mimo, że w teorii Mac jest wolniejszy chyba o czymś świadczy Ale to na pewno też się da zmienić, stosując inny workflow na windowsie jednak wolę, jednak ja wolę rozwiązanie typu odpakuj i pracuj, a nie odpakuj, konfiguruj, doinstaluj, ....... , pracuj.
 4. skoro "intel inside" to raczej nie będzie komputer marzeń
 5. Ciekawe tylko jak z bezpieczeństwem danych przechowywanych w takiej chmurce? kto ma do nich dostęp tak na prawdę? nie od dziś wiadomo, że administratorzy podglądają wszystko co tylko się da. Firmy raczej wolą mieć własny intranet lub własne serwery 'chmurki' bo wiedzą, że tylko ich pracownicy mają do nich dostęp. Ciekaw jestem jak MS przekona do siebie ludzi :] Bo jak narazie to za wiele szczegółów nie ma.
×
×
 • Create New...