Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

bluro

Users
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bluro

 1. przesada , człowiek pomału pomału staje się robotem. ten postem doprowadzi nas do samozniszczenia (kiedyś) ciekawe w jaki sposób to będzie funkcjonowało jestem ciekawy, czekam na więcej informacji.
 2. Kiedyś nie znałem nawet tego serwisu ale jak media zaczęły nagłaśniać to poznałem , uważam ,ze to świetny serwis alby "przetestować" dany program grę czy inną usługę. Dziś producenci czasami produkują mówiąc prostym męskim językiem szajs za drogie pieniądze. Oczywiście nie popieram piractwa ale tez nie krytykuję. Gdyby nie piractwo wielu wielu artystów nigdy by się nie wypromowało. Również nie były by tak popularne pewne gry bo mało kto by grał. Krótko mówiąc byłby to towar egzotyczny.
 3. zgadzam się pogo umieściłem nawet link do ciekawych materiałów na ten temat i potwierdzających, ale restrykcyjny wilku usunął. - nadmiar pestycydów i antybiotyków w produkcji żywności to jest bardzo ale to bardzo poważny problem który powoduje choroby cywilizacyjne i doprowadza do redukcji ludności oczywiście pewnym instytucjom zależy na tym byśmy byli chorzy. Kupowali drogie leki a w konsekwencji gdy już na nas zarobią kilkaset % umierali.
 4. też tak stwierdzam chociaż zawsze byłem fanem win XP ale około 3-4 miesiące przeszedłem na Win 7. i jestem jak narazie zadowolony wszystko działa jak powinno. na windows8 narzeka masa ludzi. sam nie miałem okazji testować.
 5. to czy gry czynią człowieka gorszym zależy od psychiki. ja np lubię krwiste gry czy tez realistyczne samochodówki. jakby nie patrzeć w jakiś sposób zawsze mozna dać upust swoim emocjom, ( ponoć najlepszym rozwiązaniem jest worek treningowy) w niektórych przypadkach gry mogą wpływać na psychikę gracza ale jak już wspomniałem musi być na to podatny. wówczas nie tylko gry ale i filmy mogą wywoływać u takiego człowieka w głowie rodzące się psychozy.
 6. nie tym dowodem są tysiące badań i wzrost chorób cywilizacyjny w momencie kiedy przestałą liczyć je jakoś a zaczęła ilość.
 7. no własnie... metoda sprawdzona i skuteczna przecież.
 8. Witam temat dość stary ale problem cały czas obecny i pogłębiający się. 95% chorób cywilizacyjnych powodowanych jest własnie przez dzisiejsze szkodliwe jedzenie. Moim zdaniem temat powinien być nagłaśniany stale,ponieważ problem jest ogromny. Wielu ludzi niestety niema wiedzy na ten temat lub ich wiedza jest taka jest bo jest. Wrzucam link który bardzo obszernie przybliży tę tematykę. Niestety ale zywnosć GMO wypiera i staje się czymś normalnym. Trzeba reagować inaczej ....no własnie co ? (niech odpowie sobie każdy sam) Jeśli link komuś przeszkadza to proszę dać znać ustawimy w znacznik code.
 9. TESLA udostępniając swoje patenty pozwala iść w tę stronę innym i się rozwijać, no niestety ropa się kończy więc poszukiwane są alternatywne źródła.
 10. taka jest nasza przyszłość za kilka lat hologramy. nie wiem czy zauważanie ale to co w filmach dziś staje się realiami. co jest przerażające kurcze..... bo jak każdy wie każdy kij ma dwie strony medalu.
 11. brzmi trochę jak sajenfikszyn ale z drugiej strony ...... w sumie mamy dziś tak silną technologię o jakiej w życiu byśmy nie pomyśleli. to co kiedys było tylko fikcja dzis jest realiami. ale kurcze patrzeć na twarz i rozpoznawać choroby cycycycycyc ciężko to widzę.
 12. przyznam się szczerze bez bicia i otwarcie ,że pierwszy raz o tym słyszę. wpisałem nawet w google lecz niestety nic nie znajduję , czy można prosić o zdjęcie takiego "wynalazku"
 13. a do tej pory jeszcze nie odkryli ?
 14. słyszałem o tym jednak po mojemu to jakaś bzdura jest po prostu. zastanówmy się na chłopski rozum ze od zawsze ludzie się tak rodzili i było wszystko ok a teraz? jest to oczywiście informacja i można wykorzystać ją na dwa sposoby.
×
×
 • Create New...