Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

rickenbacker

Users
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rickenbacker last won the day on June 1 2015

rickenbacker had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About rickenbacker

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Kłuczowe słowa to "masowej inwigilacji Amerykanów", czyli ludność z pozostałych krajów nadal będzie masowo inwigilowana.
 2. Nie nazywajmy w tym przypadku badaniem próbki 555 osób spośród ilu? Dzięsiątek czy setek milionów?
 3. "suchy lud" Nie wiem gdzie jest przycisk zgłaszania błędów, nie mogą go znaleźć .
 4. Czasami zastanawiam się, czemu takie artykuły mają służyć, bo na pewno nie szerzeniu prawdy. Przecież każda myśląca istota o pewnym poziomie inteligencji wie, że każda firma obiecuje przed startem gruszki na wierzbie a zweryfikować prawdziwość można dopiero po premierze finalnego produktu. A w przypadku Microsoftu wiemy jak te obiecanki wyglądają, mamy 50% szans powodzenia biorąc pod uwagę premiery poprzednich systemów:). Osobiście spodziewam się jeszcze mnie intuicyjnego interfejsu i dostępu do poszczególnych ustawień niż w Win 8.
 5. Jeszcze trafniej ująłeś to co po głowie mi chodziło .
 6. Nie żebym bronił głupich ludzi, a tym bardziej mężczyzn, ale sama "male idiot theory" wydaje mi się głupia. W tym wypadku szukanie czysto statystycznego wyjaśnienie nie ma chyba sensu, bo tak na chłopski rozum mężczyźni chyba ogólnie są aktywniejsi, wykonują więcej aktywności czysto fizycznych, sporty i ewolucyjnie są zaprojektowani do wysiłku fizycznego, agresji. Więc sprowadzanie wszystkiego do poziomu inteligencji dość wąskiej grupy idiotów-samobójców-być_może_też_pechowców nie potwierdza tej teorii? Czy się mylę?
 7. Całe szczęście, ze to tylko siódemka, jakby była to szóstka jakiś domorosły prorok mógłby zacząć wieszczyć kolejną apokalipsę.
 8. Hmm, powinno być "Naukowcy zebrali grupę 233 ludzi (105 mężczyzn i 128 kobiet)ę a nie 133, chyba, że moja metematyka szwankuje .
 9. No tak, a na temat wpływu na to, tak reklamowanych antyperspirantów jakoś nikt badań nie robi. Niby pojawiają się jakieś ostrzegawcze artykuły, ale żadnych badań i wszystko jest szybko uciszane. A to moim zdaniem zasadnicza różnica pomiędzy krajami rozwiniętymi a resztą.
 10. A ja tam myślę, że Majkrosoft faktycznie szpieguje lub to szpiegowanie ułatwia.
 11. W powyższej sprawie i wszytkim dotyczącym tej powszechnej tolerancji dla wszystkiego co odbiega od normy, od której większości zwykłych ludzi chce się już rzygać i braku tolerancji dla normalności, bo jakim prawem ktoś przęciętny może zwracać uwagę komuś "nieprzeciętnemu" pocieszająca jest tylko jedna rzecz, a mianowicie, w pewnym momencie miarka przepełni się i natura w jakiś sposób, taki czy inny zaprowadzi znów porządek. A przynajmniej mam taką nadzieję. W każdym razie nasza planeta, pomimo rozwoju cywilizacyjnego, kulturalnego i technologicznego z dnia na dzień staje się coraz smutniejszym i ciemniejszym miejscem.
 12. Tak, to prawda. Po prostu moja wrodzona/nabyta paranoja odczytuje wszytko jak działania marketingowe mające zachęcić do takiej a nie innej opcji. No bo po co tak na prawdę publikuje się takie dane:). Mniej więcej o to mi chodziło, tylko nie ująłem tego .
 13. Ach jak wiarygodnie te dane są przedsatwione. Oczywście nikt nie podał na przykład, że Win 8 i 8.1 są tak rzadko infekowane bo tak rzadko występują a nie dlatego, że są tak bezpieczne. Bo nie oszukujmy sie im bardziej rozlazły system tym więcej szczelin w które(przez które) wcisną się wirusy .
 14. Niestety moim zdaniem i myślę, że wiele osób przyzna mi rację, wszystkie ale to wszystkie zabezpieczenia, czy to programy antywirusowe czy też antyspyware, łatki bezpieczeństwa, firewalle nie są w stanie zabezpieczyć naszych komputerów w żaden sposób, co najwyżej czasami sprawiają trudności "zainteresowanym" naszym komputerem i danymi. A conajmniej połowa komputerów na świecie jest zainfekowana w jakiś sposób i programy "antywirusowe" nawet tego nie zauważają.
 15. W takim razie nie jest to większy problem w przypadku użytkowników prywatnych, przecież IE służy jedynie do ściągnięcia innej przeglądarki .
×
×
 • Create New...