Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Siymia

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About Siymia

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Wg mnie takie badania to pic na wodę. Tak jak już wcześniej "dajmon" podjął temat, wg mnie musiał by być ten sam stosunek wdechów dymu obydwu "papierosów" i czas taki sam. Malućki papierosik kontra niekończąca się długo sisza? Nie fair!
 2. Mam lęk wysokości, ale raczej z powodu strachu, że to na czym stoję za chwilę runie. Nic nie wydaje mi się absolutnie wytrzymałe. Będąc w Słowackim Raju miałam do pokonania mnóstwo schodków metalowych, już byłam zielona, ale pocieszałam się,że ci co idą przede mną są ciężsi więc pode mną się nic nie zawali Także nie ma mowy o podchodzeniu bliżej, jakoś ten eksperyment mnie nie przekonywuje!
 3. Mastektomia to nie choroba a zabieg (usunięcia piersi). Prędzej przychyliłabym się do endorfin
 4. tak...pięknie,wszystko pięknie...ale o jakiej oni kawie mówią?Parzonej z fusami,czy tej rozpuszczalnej? Bo jak o parzonej,to chyba muszę czym prędzej jeszcze za młodu zmienić moje nawyki picia rozpuszczalnej... :-\ ???
 5. Dajcie sobie siana z takim rekordem:) Nie trzeba gryźć aż drewna,wystarczy kupić zwykłą gumę balonową,słodzoną na dodatek!Po 5minutach jest tak twarda,że mnie żuchwa boli. Właśnie, żuchwa nie szczęka moi drodzy!
 6. Nie no...szacunek dla Bena! Ale taka jest prawda,jeśli ktoś odpowiednio wcześnie zostanie pozbawiony z korzystania jednego z narządów to uczy się go zastępować innymi,zdrowymi narządami. Sama tak mam:] Nie ufam mojemu słuchowi ale za to jestem dobrym wzrokowcem,mam całkiem dobry węch i smak oraz nieźle wyuczone zmysły dotyku
 7. od dzisiaj się bardziej boję kotów o imieniu Oscar... :-| Slyszałam o takich pojedyńczych przykładach,ale żeby 25?! Eee z dala ode mnie koteczku...!
 8. To samo mi przyszło na myśl.Ja piję muszyniankę niegazowana ale mocno zmineralizowaną.To znaczy ona jest troche gazowana ale nie całkiem Mnie się wydaje że CO2 razem z aspartamem tworzy taki zabójczy związek.NA szczęście nie pijam coli,fantów i tych takich.Tylko jak mnie najdzie ochota na coś niezdrowego ;D
 9. hehehe nie miałam problemu z trafieniem na odpowiedniej grubości faceta Wiecie,jak to faktycznie nie jest wina kogoś chorego to już nic się nie da zrobić.Ale ta waga skądś musiała przyjść?Np z jedzenia?Sam tłuszcz się chyba tak nie naprodukował... ;D
 10. 500kilosów?! przeciez to...okropne! :/ co za patologie na tym swiecie - jak nie skrajnie chudy to skrajnie gruby :[
 11. nie no coś takiego...czyli nie opłaca się brać rutinoscorbinu w czasie przeziębienia? Czyli oszczędzimy kasy na lekarstwach z wit. C ;D
 12. Firefox jest o niebo lepszy od głównego konkurenta.Chociaż ja osobiście uważam,że najlepsza jest Opera,której nie mogę używać, bo reszta familii się przyzwyczaiła do firefoxa.No a po co mi tyle przeglądarek na jednym kompie?!
 13. Jaki z tego wniosek?Ci co są nieśmiali,nie są wielkimi optymistami.A to przecież optymiści żyją dłużej
 14. No way!Dobrze,że nie zawsze się objadam przy TV :] Dobrze,żę w ogóle mało TV oglądam To może ja pójdę na rower? Pozdrowienia dla redakcji:)
×
×
 • Create New...