Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

pipon

Users
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About pipon

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Praktykowanie medytacji także zmienia mózg. Jedzenie cukierków też. Wszystko powoduje nieustanne zmiany w mózgu. Tylko bezmózgi nie mają tego zaszczytu!
 2. Doktor Marysia mówi, że największym zagrożeniem stwarzanym przez tą używkę jest jej negatywny wpływ na wacka! bo kiedy ona chce to wacek leży, a kiedy nie chce to stoi.
 3. Czemu jak chce się coś negować 'Niektórzy' dodają słowa: dzieci, młody człowiek, nastolatek? - czy aby nie tak obiawia się ukryta skłonność do pedofilii?! Zacznijmy od tego, że alkohol, papierosy czy marihułana to nie są produkty dla dzieci, czy ludzi młodych! ...skoro 56% nastolatków w wieku 18-19 lat ma odmienne poglądy, należało by zrobić im lobotomię i wyciąć tą część mózgu odpowiedzialną za takie niepopularne, gorszące myślenie! - mówię wam tu chyba maczał palce amerykański Ruch Polikota
 4. słuchanie radia podczas jazdy, czy rozmawianie przez komórkę też i co z tego? Normalny człowiek nie jeździ samochowem po wypaleniu trawki - tylko totalny idiota i niedorozwój siada za kółko po wypiciu alkoholu czy zapaleniu trawki!
 5. Po pierwsze nie jesteś moim kolegą, po drugie czytaj ze zrozumieniem. Chyba już napisałem, że najlepiej zaciągnąć opinię u źródeł, czyli od ludzi którzy na codzień w swoim domu doświadczają skutków tej technologii.
 6. Chłopie, nie rób z ludzi baranich łbów, jak specjalnym problemem nie jest? chyba dla tego kto nie mieszka w okolicy jego wydobycia Polska to nie USA czy Australia gdzie tysiące kilometrów to małe poletka. Piszesz, że nie wszystko da się sprawdzić na papierze albo w symulacjach i choćby dlatego nie ma co teoretyzować i nawijać ludziom makaron na uszy tylko zaciągnąć opinię od ludzi którzy realnie doświadczają tej technologii i jej skutków na codzień w swoim domu i okolicy - zamiast słuchać brandzlowania ekspertów od gazu i chemii, którzy żadnego realnego dośwaidczenia nie mają.
 7. a polscy eksperci od [CENZURA - MB] mówią, że to bujdy! Ciekawe ile w łapę z pod stołu im zaproponowano aby tak słodzili. Nie wiem co oni tym chcą osiągnąć - oszczędności? To może niech od razu gów** z pod siebie jedzą to będą mieli doszczędności. Na co komu dolary jak z kranu mogą zacząć szczyny lecieć. Czy już na prawdę nie potrafimy uczyć się na błędach innych? Mam nadzieję, że rozsądek PO i twarda ręka Prezydenta nie pozwolą na zatrucie, zanieczyszczenie naszego pięknego kraju.
 8. Multimedialny Acan - rżnie wszystkim dupska do białej kości, a plebs broni się jak może jednak nie to jest ważne, problem leży w tym, że przebrzydle bogaty jest biedniejszy od jeszcze bardziej przebrzydle bogatego i gdyby nie istniało piractwo to znaleźli by inny powód swojej biedoty.
 9. Walka z palaczami marijuany jest idiotyzmem. Państwo traci górę kasy na ten cały gestapowski proceder łapania, na sądy, więzienia itp. Jest to moim zdaniem niepotrzebne kryminalizowanie społeczeństwa, nic Państwo na tym nie zyskuje, a tylko traci!( i to naprawdę wiele milionów zł) Zalegalizowanie trawki, pozwoliło by ją (tak jak alkohol) bardziej kontrolować i co najważniejsze, zamiast tracić kase - Państwo by zarabiało! społeczeństwo by się odkryminalizowało, policja, sądy i więzienia odetchnęły by znacząco - zresztą jest wiele innych za!!!
 10. To co Rząd chce jest mało ważne psze. państwa, ważne jest co chce podatnik i wyborca zarazem! Zapewne Rząd ma ważniejsze sprawy związane z aferami, kryzysem w kraju niż zabawa w komunę, cenzurę i inwigilację internetu!
 11. nie lepiej pozostać przy sprawdzonym XP'ku czy Linuksie! - po co przyprawiać świni, ROGI!!
 12. W ciekłym kale (czyt. sraczce) jest też dużo atomów wodoru i odoru!, który można wykorzystać w przemyśle spożywczym czy kosmetyce! Natomiast polski mocz był by idealnym półproduktem do produkcji wodoru gdyby nie brak certyfikowanych unijnie - uczciwych i czystych ODLEWNI!
 13. bezkrytyczne słuchanie naukowców, to pierwszy krok w kierunku Zakładu Psychiatrycznego!
 14. ciekawe jest to, że penis (narząd płciowy samców) jest umiejscowiony po środku obiektu, więc albo wykorzystuje obie półkule równomiernie albo nie
×
×
 • Create New...