Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

ASiDus

Users
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About ASiDus

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. No co jest? Zawęziliście temat do jednego: Mężczyźni lubią dziewczyny i seks. Czemu mówicie tylko o tym? Faceci lubią generalnie także samochody, sport i alkohol. Proszę o rozwinięcie także tych wątków. A nie tylko duppy i duppy... (sorry za bezpośredniość)!
 2. A mi się wydaje, iż będzie to po prostu jeszcze jedna technologia implementowana w odbiornikach TV obok setek innych i tyle... Po prostu ewolucja a nie rewolucja. Sam jestem namiętnym oglądaczem HDTV. Każdy krok ku polepszeniu jakości obrazu jest OK. I tyle.
 3. Ja tego nie doświadczyłem, ale podobno często wieczorem małżonki skarżą się swym mężom na ból głowy... hehehe. Czy wy także zauważyliście, że ogólna, skrócona myśl artykułu brzmi "Zdradzasz - zbadaj sobie głowę"?
 4. Ale papieros ('Light' czy 'zwykły') to nie tylko nikotyna. Dym tytoniowy zawiera tysiące innych szkodliwych często rakotwórczych substancji chemicznych. Jest też w ponad 99% przypadków przyczyną mało znanej powszechnie, nieuleczalnej i śmiertelnej choroby płuc o nazwie POCHP (wywołuje ją dym lub pył w płucach, a nie tylko nikotyna!), która jest głównym zabójcą zaraz po chorobach krążenia i raku (biorąc pod uwagę choroby, a nie np. wypadki samochodowe). Sam rzuciłem palenie 8 lat temu, kiedy zauważyłem że kupuję 2 paczki dziennie a moja mama otrzymała rozpoznanie choroby POCHP. Połowa ludzi z POCHP nie przeżywa 10 lat od rozpoznania choroby. Jeśli nie boicie się raka płuc to i tak jest wiele powodów by rzucić to w diabły...
×
×
 • Create New...