Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

cyberbrain666666

Users
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About cyberbrain666666

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Aha to po to klechom był min. stroje do nurkowania za 11 mln w Bydgoskim zakonie.
 2. Jak tak dalej pójdzie to Google stanie się zachłanna korporacją przeciwną swojej pierwotnej ideii na fundamentach której przecież powstało.
 3. No to Jezus nie był taki miłosierny jak moło by się wydawać I jeszcze kolejny cytat tym razem z biblii Mt 10:34-35 tylko to potwierdza „Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową”
 4. Stąd plenią nam się kolejne pokolenia polityków
 5. Nie kupujcie amerykańskich produktów np Iphonów jeśli nie chcece by USA rosło w siłę
 6. Nir zgadzam się z panem. To nei ejst anturalne następstwo a sztuczny sturm na wolność, widać to na potajemnej próbie narzucenia ACTA.
 7. To są właśnie podfirmy, patenty na oprogramowanie winny być zdelegalizowane.
 8. To świetna wiadomość tyleko mam pytanie o cenę tego cacka:
 9. A co wtym widzisz dziwnego? Przecież to jest tak samo jak z przestrzepami narzadów, organizm próbuje odrzucić przestrzep widząc w tym zagrożenie pomimo ze strony obcego ciała pomimo tego że niewydolny narząd został zastąpiony nowym działajacym narządem ale obcym. Taks amo jest w przypadku muzgu tyle że mózg ludzki nie chce przyjmować jakichkowliek obcych(innych niż krew,hormony iinne substancje wytwarzane przez człowieka) substancji.
 10. Wy nie rozumiecie że Amerykanie mieli jak dotąd owiele większą pulę adresów IP od wszystkich innych państw razem wziętych. Dopiero teraz obudzili się z letargu i dobrze pokarało ich za pychę to że opiekują się DNS-ami to nie uprawnia ich do posiadania tak iwelkiej puli adresów IP. A przez to USA nie wspierało IPV6 bo sami jak dotąd nie mieli z tym zadnych problemów. Inna sprawa że niestety IPV6 jest tak zbudowany ze ułatwi inwigilacje urzytkowników z czego niestety ucieszy się przemysł fonograficzny oraz inen oszołomy.
×
×
 • Create New...