Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

czepiacz

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by czepiacz

 1. Ech, tylko taki ekranik nie będzie działał po zmroku. U nas światło na ulicach jest wytwarzane przez lampy sodowe przez co jest to światło o jednej długości fali. Przy takim świetle wyświetlacze te nie będą spełniały swojej funkcji (no chyba, że będą wyświetlały obraz czarno biały). Dlatego póki co nie wyprą normalnych LCD.
 2. 11kW ? Toż to wystarczy na parędziesiąt domostw z intensywnym zapotrzebowaniem na prąd. Podejrzewam, że chodzi o 11MW.
 3. Lobbing czyli zgodna z prawem korupcja. Przecież takie coś jest śmieszne. Chociaż - może lepiej mieć tą korupcję na podglądzie niż nic o niej nie wiedzieć tak jak u nas.
 4. Zdaje mi się, że powinno być: "Zawuważa za to..." gdyż "jednak" sugerowałoby, że to o czym będzie mówił także ma miejsce na półkuli północnej
 5. Tak i leniwym ludziom będzie się chciało zamiast zmieniać kanał (czy cokolwiek innego jednym palcem) zacząć robić akrobacje przed telewizorem. Życzę powodzenia.
 6. Padłem. Rozbrajający tekst. Nie wiem. Matsukawa, mam nadzieję, że ty tylko udajesz
 7. Gdzieś kiedyś widziałem film, w którym wypowiadali się fachowcy na temat jakiejś substancji, która nie wybucha lecz działa podobnie do napalmu. Wytwarzała temperaturę która wystarczała do stopienia stali (chyba ok 1800'C). A co do zawalenia się WTC (chyba 6 - nie pamiętam dokładnie numerków) to pokazywali stalową konstrukcję budynku (jej resztek). Większość słupów była "ścięta" - tak jak przy używaniu "ładunków kierunkowych?" (niestety znowu nie znam nazwy - nie jestem ekspertem ani nie mam za dobrej pamięci ). Ale tak na zdrowy rozsądek - po co gostek z pustyni ma niby ryzykować życie swoje i wielu osób aby zniszczyć wieże? Jakikolwiek logiczny powód?
×
×
 • Create New...