Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

rob

Users
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About rob

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. To nic w porównaniu z tym: http://www.usa.lighting.philips.com/lightcommunity/trends/l-prize/
 2. Cóż ludzka natura jest przewrotna najczęściej znudzimy się czymś co jest dozwolone i jest niemalże na każde zawołanie a najlepiej smakuje zakazany owoc. Prawda stara jak świat .
 3. Oczywiście gdy technologia będzie opracowana tak, jednak ja mówię o chwili obecnej. Jednak są to koszty uzyskania wysoce wydajnego źródła energii.
 4. Może jednak ma im więcej chcemy dostać tym więcej trzeba dostarczyć energii a koszty dostarczenia energii także rosną, nie ma nic za darmo
 5. obchodzi, obchodzi i to będą setki milionów. A RT W8 jest dla ARM-ów ale może chodzi o wspólną część bo Metro będzie takie same.
 6. Należy przeczytać również to: http://www.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_www.pap.pl&_PageID=1&s=infopakiet&dz=nauka&idNewsComp=&filename=&idnews=58324&data=infopakiet&_CheckSum=-1227528936 jedno jest pewne nic dobrego z tego nie wynika dla palących nawet małe ilości, ale wszystko wiedzący napiszą że takie badania to o kant tyłka
 7. Wszystko fajnie tylko niech ćpający ratuje się na własny koszt skoro sam świadomie sobie szkodzi (to samo powinno dotyczyć palaczy i alkoholików) w razie czego a nie na koszt publicznej służby zdrowia na którą płace składki a tego będzie się domagać rodzina i sam ćpający. Najpierw sam sobie zaszkodzi a potem ja (między innymi) muszę płacić .
 8. Po 1 po co sobie szkodzić bardziej niż to jest potrzebne (bo nie mamy innego wyjścia, nie mylić z lenistwem ). Po 2 to państwo decyduje o dostępności tego narkotyku, zalegalizowanie było by fatalne dla służby zdrowia (tysiące nowych zachorowań na gruźlicę, nowotwory płuc i ostre zapalenia oskrzeli) do tego więcej wypadków na drogach, decydenci dobrze wiedzą ile to kosztuje więc tego po prostu nie będzie.
 9. Ale nie ulega wątpliwości że marihuana JEST szkodliwa i nic tego nie zmieni.
 10. Masz rację była i jest Nadchodzi epoka lodowcowa? http://kopalniawiedzy.pl/Slonce-plamy-na-Sloncu-mala-epoka-lodowcowa-aktywnosc-Slonca-5575.html
 11. Co wcale nie znaczy że mają rację, szczególnie gdy jest to jeden psychiatra. Lekarz musi się uczyć przez cały czas. Pozatym jakoś nie słyszałem o złym oddziaływaniu ruchu (amatorskiego) na organizm człowieka więc jeżeli nie pomoże to napewno nie zaszkodzi.
×
×
 • Create New...